Tiesa.com   |   2017-04-18

„Baristų viza” ir toliau suteiks galimybę imigrantams iš ES dirbti JK

  
„Baristų viza” ir toliau suteiks galimybę imigrantams iš ES dirbti JK
© Flickr nuotr.
Vadinamoji baristų viza jaunimui leistų atvykti į šali dirbti dviems metams.
Galėsime patenkinti barų ir restoranų poreikius bei išlaikyti sąsajas su jaunais europiečiais, leidžiant jiems šalyje būti griežtai apribotą laiką.

Artėjant „Brexit”, vis daugiau Jungtinės Karalystės (JK) verslo industrijų Vyriausybei išreiškia nugastavimus, kad be imigrantų verslui ateis sunkūs laikai. Tačiau jau dabar aiškėja, kad ir po to, kai šalis pasitrauks iš Europos Sąjungos (ES), nekvalifikuoti jauni imigrantai ir toliau galės dirbti JK.

Britų aptarnavimo asociacija pareiškė, kad po „Brexit” norint išlaikyti veikiančius restoranus, barus ir kavines, vien britų darbuotojų neužteks.
Migracijos stebėjimo tarnybos pateikta schema siūlo ES piliečiams pritaikyti vizų sistemą, kuri iki šiol buvo taikoma atvykėliams iš Australijos, Naujosios Zelandijos bei Kanados.
 
Vadinamoji baristų viza jaunimui leistų atvykti į šali dirbti dviems metams. Viza neleidžia šalyje likti ilgiau, taip pat gauti pašalpas ar socialinį būstą.
 
„Taip vienu šūviu nušautume du zuikius”, - aiškino Migracijos stebėjimo tarnybos vadovas, lordas Greenas, - „Galėsime patenkinti barų ir restoranų poreikius bei išlaikyti sąsajas su jaunais europiečiais, leidžiant jiems šalyje būti griežtai apribotą laiką.”
 
Remiantis šia schema, Vyriausybė į šalį planuoja ir toliau įsileisti mažai kvalifikuotus darbuotojus, tačiau išvengti, kad jie taptų našta socialinei ir sveikatos sistemai.
 
 
  

Žymos: Darbas Anglijoje, brexit, viza, barista

Komentarai

Naujausi straipsniai