Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2017-08-13

Antram referendumui kviečia dar viena politinė žvaigždė

  
Antram referendumui kviečia dar viena politinė žvaigždė
© Wikipedia nuotr.
D. Miliband'as nuo politikos nusišalino, tačiau akylai ją stebi.
Tauta raginama dar kartą apsispręsti dėl šalies ateities ir priimti paskutinį sprendimą – referendume ar parlamente.

Buvęs Jungtinės Karalystės užsienio reikalų ministras David’as Miliband’as kviečia vienytis visą politinį elitą ir nutraukti „Brexit“ procesą, kuris yra „kenkimas sau“.

Jis viešu ir entuziastingu pranešimu pakvietė visas partijas vienytis ir stabdyti valdančiuosius konservatorius, kurie „šalį veda į bedugnę“. Leidinyje „The Observer“ išspausdintame D. Miliband’o straipsnyje teigiama, kad „Brexit“ yra neadekvatus ekonominis kenkimas sau.
Taip pat ragina tautą dėl šalies ateities apsispręsti dar kartą ir priimti paskutinį sprendimą – referendume ar parlamente.
 
Anot D. Miliband’o, dabartinis procesas reiškia ne pasitraukimą iš Europos Sąjungos su alternatyva tam, o tiesiog valdančiųjų maniją.
 
„Net ministrai tarpusavyje nesutaria dėl krypties, neturi žemėlapio ir transporto, kaip pasiekti kelionės tikslą“, – dabartinę „Brexit“ stadiją apibūdino D. Miliband’as.
 
2007-2010 metais JK užsienio politiką formavęs D. Miliband’as pabrėžia, kad šiuo metu jis nėra politikas ir nepretenduoja į postus JK. Tarptautinam pagalbos komitetui vadovaujantis britas ragina šalies politikos sunkiasvorius vienytis ir atvesti šalį į bloką, kuris garantuoja ne tik ekonomines, bet ir demokratines vertybes.
  

Žymos: Europos Sąjunga, Referendumas, brexit, david miliband

Komentarai

Naujausi straipsniai