Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2015-08-05

Viskas ką reikia žinoti apie Londoną sukausčiusį metro streiką (žemėlapis)

  
Viskas ką reikia žinoti apie Londoną sukausčiusį metro streiką (žemėlapis) Trečiadienio vakarą prasidėsiantis metro darbuotojų streikas sutrikdys Londono eismą.

Londono metro darbuotojai pradėjo antąjį planuotą 24 val. truksiantį streiką, dėl kurio nuo trečiadienio 18:30 iki penktadienio ryto bus visiškai paralyžuotas požeminių trauinių eismas, - pranešė naujienų portalas bbc.co.uk.

Londono metro administruojanti įmonė „Transportas Londonui“ (ang. Transport for London, TfL) sostinės gyventojų prašo šiomis dienomis kruopščiai planuoti savo keliones, o jei įmanoma, jas užbaigti iki streiko pradžios.
Tikimasi, kad 2 val. prieš streiko pradžią metro stotys bus perpildytos. Kad būtų išvengta visiško chaoso, TfL patikino, kad papildomai važinės bent 250 autobusų. Visos kitos transporto paslaugos bus teikiamos be išimties, tačiau įspėjama apie didesnį kelių užimtumą ir galimas spūstis.
  
Ketvirtadienį visos Londono metro stotys bus uždarytos. Viešojo transporto požeminiai traukiniai vėl važinėti kaip įprasta pradės penktadienį iš ankstaus ryto.
 
AJ/#WalkLondon nuotr. AJ/#WalkLondon nuotr.
 
„Tiesa“ skaitytojams primena, kad metro darbuotojai protestuoja dėl rugsėjo 12 d. oficialiai pradedančių kursuoti naktinių metro maršrutų. Metro darbuotojai nepatenkinti dėl pasunkėsiančių darbo sąlygų bei nepakankamai aukštų algų.
 
 
Londono metro vadovybė, bandydama išvengti streiko, jau kelis kartus pateikė pasiūlymus, kaip pagerinti darbo sąlygas, tačiau darbuotojų tai netenkino. Jiems buvo žadamas 2 proc. atlyginimo pakėlimas, papildomi 200 svarų naktinių pamainų vairuotojams ir 500 svarų premija naktinio metro darbuotojams.
 
Liepą įvykusio striko metu keleivis nufilmavo, kokio ilgio eilės buvo susidariusios Victorios autobusų stotyje.
 
  

Žymos: Viešasis transportas, Streikas, Londono metro

Komentarai

Naujausi straipsniai