Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-07-24

Video užfiksuota, kaip Londone įžūliai apgaudinėjami turistai

  
Video užfiksuota, kaip Londone įžūliai apgaudinėjami turistai „Už tokio ilgio kelionę vidutiniškai galima prašyti 7 svarų“, - teigė ginčą užfiksavęs vairuotojas.
Atrodė, kad jis iš tiesų mano, jog kelionė buvo verta tokių pinigų.

Naujienų portalas standart.co.uk paviešino vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotas įprastinis Londono ginčas tarp turistų ir rikšos vairuotojo. Tiesa, pinigų suma, dėl kurios kilo konflikas – įstabi. Rikšos vairuotojas iš šeimos reikalavo 206 svarų už 1,5 kilometrš kelionę nuo Oxford Circus iki Marble Arch.

Vaizdo įraše matoma, kad į ginčą įsivelia ir policijos pareigūnas. Netgi tada rikšos vairuotojas atsisako nusileisti ir patraukti transporto priemonę iš judrios kelio pusės. Vaikinas tvirtina, kad tokia kaina yra pateikta jo kainoraštyje, jis turi licenciją ir nesiruošia grąžinti šeimai pinigų.
Ponas Longas, 16 metų dirbantis taksi vairuotoju, sakė, kad už tokio ilgio kelionę galima prašyti 7 svarų.
„Šitaip „nulupti“ turistus – baisu”, - tvirtino ginčą nufilmavęs vyras.
 
Taksi vairuotojas pasakojo, kad rikša vairuotojai žino, jog turistai nenaudoja kortelių ir dažniausiai nešiojasi grynuosius pinigus. „Aišku, kad jie kalbasi vieni su kitais ir nusprendžia, kad tam tikros grupės yra lengvas
taikinys“.
 
Brangininko paslaugomis pasinaudojusi moteris pasakojo: „Buvau priblokšta. Atrodė, kad jis iš tiesų mano, jog kelionė buvo verta tokių pinigų. Vaikinui visiškai rūpesčio nesukėlė net pasirodęs policijos pareigūnas.
Jis tik kartojo, kad tai – jo kainoraštis“.
 
Tiesa, po ilgų ginčų rikšos vairuotojas atlėgo ir paklausė policijos pareigūno, kokią pinigų sumą už paslaugą turėtų imti iš turistų šeimos.
Konflikto dėl nesąžiningo užmokesčio video galite pamatyti čia:
 
 
  

Žymos: Londonas, Apgavystės, Turistai

Komentarai

Naujausi straipsniai