Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-04-08

Video: nusprendė nusilengvinti metro vagone

  
Video: nusprendė nusilengvinti metro vagone
© Youtube video stop kadras
Londono metro traukinyje vyras šlapinosi į butelį.
Vaizdo įraše matomas vyras traukinio vagone šlapinasi į butelį.

Policija pradėjo tyrimą po to, kai „Youtube” internetinėje svetainėje pasirodė liudininko nufilmuota šokiruojanti vaizdo medžiaga, kurioje metro keleivis nusprendė nusilengvinti tiesiog važiuojančio traukinio vagone, - pranešė portalas standard.co.uk.

Šokiruojančiame vaizdo įraše matomas vyras klūpo virš sėdynių pačiame Central linijos metro traukinio priekyje ir nekreipdamas dėmesio į kitus traukinio keleivius šlapinasi į butelį.
Siekdamas įvardinti ir sugėdinti incidento kaltininką, pasipiktinęs taukinio keleivis prie savo dviračio pritvirtinta vaizdo kamera nufilmavo incidentą.
 
„Traukinyje buvo gana daug žmonių. Man iš kairės sėdėjo motinos su vaikais. Vyras sėdėjo susidėjęs kojas ant sėdynių. Tada atsistojo ir nesigėdindamas nusišlapino į butelį. Traukinyje pasklido šlapimo kvapas”, - pasakojo pasibaisėjęs keleivis.
 
 
Incidentas įvyko 16:30 tarp centrinės metro linijos Loughton ir Theydon Bois stotelių. Nusišlapinęs į butelį vyras iš traukinio išlipo su dviem draugais, tačiau butelį paliko vagone.
 
Keleiviai apie incidentą pranešė traukinio mašinistui bei Britų transporto policijai (angl. British Transport Police). Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. Visi, turintys informacijos apie incidentą, kviečiami susisiekti su tyrėjais telefonu 0800 40 50 40 arba tekstine žinute 61016, surenkant kodą 496 03/04/2015. 
  

Žymos: Policija, Londono metro

Komentarai

Naujausi straipsniai