Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-04-05

Velykinis transporto chaosas jau prasidėjo

  
Velykinis transporto chaosas jau prasidėjo
© Flickr nuotr.
Vykdmai į svečius, duokite sau daugiau laiko – galite užstrukti spūstyse
Per ilgąjį savaitgalį išvažiuos mažiausiai 16 milijonų automibilių ir traukinius pakeitusių autobusų.

Siekdami išvengti Velykinio chaoso keliaujant traukiniais, žmonės užlipo ant kito grėblio. Sėdę į automobilius, jie jau spėjo sukelti rimtas automobilių spūstis.

Per artimiausias dienas pranašaujant sausą ir gerą orą, kartu pranašaujamos ir didžiulės transporto spūstys. Prasčiausia situacija keliaujantiems numatoma rytoj, pranešė express.co.uk.
Dėl pagrindinėse stotyse vykstančių inžinerinių darbų Transporto sekretorius Patrickas McLoughlinas įspėjo žmonės prieš keliaujant traukiniais „gerai pagalvoti”, tad žmonės sėdo į automobilius.
 
Pasitikrinti, kurios viešojo transporto priemonės per Velykas dirbs be trikdžių, galite čia.
 
 
Tikimasi, kad į kelius per ilgąjį savaitgalį išvažiuos mažiausiai 16 milijonų automibilių ir traukinius pakeitusių autobusų.
 
Kompanija „National Express” taip pat patvirtino itin išaugusį vietų autobuse rezervacijų skaičių.
 
Vakar spaudimą transporto sistemai taip pat padididno ir tūkstančiai į rungtynes vykusių futbolo fanų. Apie rimtas transporto spūstis buvo pranešta pagrindiniuose keliuose, vedančiuose į Manchesterį, Southamptoną ir West Country.
Ekspertai tikina, kad situacija galėjo būti ir blogesnė, bet keleiviai įsiklausė į įspėjimus bei atkreipė dėmesį į orų prognozes.
 
„Spėjame, kad pirmadienis bus bene sudėtingiausia diena,” – sakė automobilių draudimo bendrovės „AA” atstovas.
 
„Jei švies saulė, žmonės tikrai išsiruoš į vienos dienos keliones, o kiti grįžinės po savaitgalio linksmybių,” – pridūrė transporto ekspertas.
 
Nedidelis likęs traukinių eismas taip pat neapsiėjo be incidentų. Nuo bėgių Sheffieldo stotyje penktadienio naktį nuverstas tusčias traukinys vakar visą dieną kėlė „Cross-Country”, „East Midlands”, „First TransPennine Express” ir „Northern Rail” maršrutų trikdžius.
 
Dėl tarp Readingo ir Gatwicko sugedusio traukinio buvo atšaukti kiti aštuoni traukiniai.
  

Žymos: Viešasis transportas, Transportas, Spūstys, Velykos

Komentarai

Naujausi straipsniai