Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2016-03-29

Užmigus taksi kelionė pabrango dešimteriopai

  
Užmigus taksi kelionė pabrango dešimteriopai
© youtube.com stopkadras.
„Uber“ paslauga įprastai kainuoja pigiau nei tradicinis taksi.

Nors taksi alternatyva „Uber“ pristatoma kaip pigesnės paslaugos teikėja, vienam Londono gyventojui ji kainavo kur kas brangiau. Dėl to, kad būdamas neblaivus jis užmigo automobilyje.

Centriniame Londone esančiame bare dirbantis Danielis Kaizenas pirmadienio naktį iki namų, esančių už 4 mylių ryčiau, netoli olimpinio parko, nutarė važiuoti taksi. Vyras pavėžėjimo kelionę užsisakė pasinaudojęs programėle „Uber“, jis iš anksčiau žinojo, kad važiuojant tokiu būdu kelionė jam kainuos iki 15 £.
Neblaivus vyras pakeliui namo užmigo, o kai automobilio vairuotojas jį pažadino prie namų ir paprašė atsiskaityti, keleivis sužinojo, kad šįkart jam paslauga kainuos per 102 £.
 
Tik peržiūrėjęs maršrutą – programėle suteikia tokią galimybę – keleivis suprato, kodėl kelionė tokia brangi. Pasirodo, vairuotojas nepasirinko trumpiausio ir tiesiausio kelio namo, o pirmiausiai važiavo į Barkingą, nuo jo – į Londono Šiaurę ir tik tada pasuko kliento namų link.
 
„Uber“ tiria šį įvykį, kompanija pažadėjo grąžinti klientui pinigus.
 
Tai jau ne pirmas viešumon išlindęs nesusipratimas dėl „Uber“. Vienas klientas už 5 minučių kelionę paklojo 93 svarus sterlingus. Paaiškėjo, jog vairuotojas nebuvo sustabdęs skaitiklio po ankstesnio kliento pavėžėjimo.
 
Kompanija teigia, kad tokie atsitikimai tik parodo, kaip greitai ir skaidriai galima išsiaiškinti kilusius nesusipratimus.
  

Žymos: Uber, Londono taksi

Komentarai

Naujausi straipsniai