Tiesa.com   |   thetimes.co.uk.   |   2015-05-03

Užkietėjusius transporto „zuikius” sodins į kalėjimą

  
Užkietėjusius transporto „zuikius” sodins į kalėjimą Policija ir traukinių įmonės susirūpino nelegaliai keliaujančiais transporto „zuikiais”.
Sugriežtinus baudas už nelegalų važinėjimą viešuoju transportu, užkietėję „zuikiai” gali būti nubausti ne tik didesnėmis piniginėmis baudomis, bet ir laisvės atimimu už sukčiavimą.

Jungtinės Karalystės geležinkelių kompanijos sunerimo dėl didėjančio nelegaliai transportu besinaudojančių keleivių skaičiaus. Dėl šios priežasties planuojama stipriai griežtinti baudas, o už rimtus nusižengimus transporto „zuikius” netgi patraukti baudžiamojon atsakomybėn už sukčiavimą, - pranešė portalas thetimes.co.uk.

Britų transporto policijos (angl. British Transport Police, BTP) ir geležinkelių įmonių projektas siekia, kad „iš anksto apgalvoti ir sudėtingi” sukčiavimo atvejai butų greičiau atskleisti bei baudžiami rimtesnėmis baudomis.
BTP ir traukinių įmonės susirūpino nelegaliais keliautojais po kelių, ypač rimtų sukčiavimo atvejų.
 
Praėjusį mėnesį buvo atskleista, kad 43-ejų advokatas Peteris Barnettas ilgiau nei dvejus su puse metų sąmoningai vengė mokėti už kasdienę kelionę iš namų Oxfordshire į darbą Londone. Iš traukinių įmonių advokatas nelegaliai pasisavino per £23 tūkst.
 
Praėjusiais metais buvo išaiškintas sukčiavimo atvejis, kuriame finansininkas Jonathanas Burrowsas taip pat kasdien nemokamai keliavo traukiniais iš Stonegate, East Sussex. Buvęs milijonieriaus fondų valdytojas sukčiaudamas sutaupė per £43 tūkt. Dėl kolkas egzistuojančių mažų baudų, J. Burrowsui buvo tiesiog leista traukinių kompanijoms grąžinti pasisavintus pinigus už nenupirktus traukinių bilietus.
 
Sugriežtinus baudas už nelegalų važinėjimą viešuoju transportu, užkietėję „zuikiai” galės būti nubausti ne tik didesnėmis piniginėmis baudomis, bet ir laisvės atimimu už sukčiavimą. 
  

Žymos: Viešasis transportas, Traukiniai

Komentarai

Naujausi straipsniai