Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2016-09-30

Uždaromas legendinis tiltas Londone sukels chaosą

  
Uždaromas legendinis tiltas Londone sukels chaosą
© pixabay.com
Tiltą dėl remonto darbų būtina uždaryti.
Tiltas yra svarbi jungiamoji Londono eismo sistemos dalis, tad jį uždarius kils sąmyšis.

Nuo rytojaus remontui visiškai uždaromas vienas iš Londono simbolių, Tower tiltas. Neabejojama, kad tai turės įtakos automobilių, viešojo transporto ir dviratininkų eismui.

Šį tiltą centrinėje Londono dalyje kasdien kerta 40 tūkst. transporto priemonių, kurioms nuo spalio 1-osios privalės keisti įprastinį maršrutą ir ieškotis naujų kelių savo kelionės tikslui pasiekti. Taigi, šį srautą teks nukreipti aplinkinėmis gatvėmis, o tai dar labiau komplikuos ir taip sudėtingą eismą centrinėje dalyje bei turės įtakos susisiekimui visoje sostinėje: tiltas yra svarbi jungiamoji eismo sistemos dalis.
Apskaičiuota, jog tiems, kuriems šis tiltas buvo tiesiausias kelias tikslo link, kelionė jo remonto metu pailgės mažiausiai pusvalandžiu.
 
Karalienės Viktorijos laikais, 1886–1894 metais pastatytas tiltas tiesiog prašosi remonto, todėl jį privaloma uždaryti. Remontas truks iki naujų metų.
 
Kaip teigė statinio prižiūrėtojas Chrisas Earlie’is sakė, jog paskutinį kartą šis statinys remontuotas prieš 40 metų, būtina pakeisti medines jo konstrukcijos dalis, perkloti asfalto dangą, pašalinti rūdis, remontuoti pakėlimo mechanizmą, atlikti kitus darbus.
 
Tiltą remonto metu bus galima kirsti pėstiesiems, jis bus atviras ir turistams.
 
Vogdami bankomatą nugriovė parduotuvę
  

Žymos: Eismas, Remontas, Tower Bridge, eismo spūstys

Komentarai

Naujausi straipsniai