Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2019-02-18

Uždarius vieną pagrindinių geležinkelio atkarpų, keleivių laukia chaosas

  
Uždarius vieną pagrindinių geležinkelio atkarpų, keleivių laukia chaosas
© Pixabay.com

Devyniom dienoms uždarius vieną labiausiai užimtų Britanijos geležinkelio linijų, viešuoju tranportu besinaudojančių asmenų laukia tikras chaosas.

Kaip rašo Metro.co.uk, iki vasario 25 d. pietine Brighton Main Line (BML) kryptimi nevažiuos jokie traukiniai, kadangi bus atliekami inžineriniai geležinkelio remonto darbai, diegiamos naujausios technologijos, galinčios iš anksto nustatyti potencialias problemas dar prieš joms atsirandant ir taip užtikrinti kuo mažiau trikdžių.
Papildomi darbai taip pat bus atliekami visuose keturiuose Victorian tuneliuose. Juose bus tvarkomos nutekamosios vandens sistemos, lietaus vamzdynai. Dėl to taip pat gali atsirasti labai daug traukinių eismo sutrikimų, vėlavimų.
 
Geležinkelio linija uždaryta nuo šeštadienio.
 
Kasdien BML linijomis, sujungiančiomis pietų pakrantę ir Londoną Southern ir Thameslink traukiniais, naudojasi apie 300 tūkst. žmonių.
 
Viešasis transportas nestos aštuoniose pagrindinėse stotelėse, taip pat Haywards Heath, Burgess Hill ir Hassocks stotelėse. Vietoje traukinių žmonėms bus pasiūlyti autobusai.
 
Viliamasi, kad remonto darbai pagerins geležinkelių patikimumą, tačiau kol bus atliekami darbai reikės apsišarvuoti kantrybe.
 
  

Žymos: Traukiniai, Remontas, Chaosas, geležinkelis, viešas transportas, BML

Komentarai

Naujausi straipsniai