Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2015-07-27

Turistus bandęs apšvarinti rusas: kelionė turėjo kainuoti dvigubai

  
Turistus bandęs apšvarinti rusas: kelionė turėjo kainuoti dvigubai
© Flickr nuotr.
Rusas tvirtino, kad jeigu nori prabangos keliauti su ju, turi mokėti daugiau.
Save vadinantis „kylančia Rusijos operos žvaigžde“ rikša 206 svarų kelionės kainą laiko per maža.

Brangininkas rikša vairuotojas iš Rusijos už 1,5 km kelionę iš turistų reikalavęs 206 svarų pareiškė, kad pasipiktinimo bangą sukėlusios kelionės kaina turėjo būti dvigubai didesnė, mat jam, vežant 4 keleivius, teko minti į kalną.

“ primena apie praėjusios savaitės incidentą centrinėje Londono gatvėje, kur rikša vairuotojas iš savo keleivių už pasivažinėjimą paprašė didžiulės sumos pinigų. Incidentą video įraše užfiksavo šalia buvęs taksi vairuotojas, į ginčą įsivėlė ir policija.
 
Dailymail.co.uk paskelbė, kad Maskvoje gimęs Jurijus Dzjabovic, prieš savaitę į Jungtinę Karalystę atvykęs su turizto viza ir save vadinantis „kylančia Rusijos operos žvaigžde“ tokią kelionės kainą laiko per maža. 22 metų vaikino teigimu, kelionė su juo buvo verta dvigubos sumos.
 
„Aš nesu pigus. Mano kojos dirbo sunkiai, aš gerai atrodau ir groju gerą muziką. Jūs turite mokėti daug, jei norite prabangos vykti su manimi“, - nesikuklino rusas.
 
Į keturių keleivių ir vairuotojo ginčą įsikišęs policijos pareigūnas apkaltino rusą turistų apiplėšinėjimu, tad šis nusileido ir priėmė 40 svarų užmokestį už kelionę. Tačiau paklaustas, ar jis ir toliau taikys tokius didelius įkainius, vyriškas nedvejodamas atsakė: „Tai žinoma. Kodėl gi ne? Tai – geras verslas“.
 
 
 
  

Žymos: Londonas, Turistai, Rikša

Komentarai

Naujausi straipsniai