Evening standart ir Tiesa.com inf.   |   2012-06-07

Trūkęs vamzdis sukėlė chaosą Londono metro

  
Trūkęs vamzdis sukėlė chaosą Londono metro Trečiadienį vakare dalis žmonių ilgam įstrigo traukiniuose ir autobusuose.

Dėl chaoso Londono metro sistemoje atsakingi “Thames Water” darbuotojai. Jiems trečiadienį taisant vamzdį šis trūko ir du milijonai litrų vandens išsiliejo į vieną iš pagrindinių miesto arterijų – “Central” metro liniją.

Vandentiekio kompanijos darbuotojai trečiadienį remontavo 60 cm skermens vamzdį tarp Stratfordo ir Bow rajonų. Darbininkai jį bandė pajudinti, bet jis trūko ir vanduo ėmė lietis į aplinką. Į metro sistemą vanduo pateko per ventiliacijos šachtas. “Thames Water” pripažino, kad ši nelaimė jų kaltė ir jie kaip įmanoma greičiau bando sustbadyti vandens tekėjimą.
Nelaimė įvyko trečiadienį prieš 14 val. Į metro tunelius patekęs vanduo užliejo bėgius, todėl netrukus sutriko energijos tiekimas ir “Central” linijos traukiniai sustojo. Apie 300 žmonių įstrigo tuneliuose – jiems teko savomis kojom keliauti iki artimiausios stoties. Trečiadienį ir ketvirtadienį buvo uždaryta linijos atkarpa nuo Bethnal Green ir Leytonstone stočių. Kol kas nepranešama, kada avarijos padariniai bus likviduoti. Ketvirtadienį ryte gelbėjimo tarnybos vis dar pumpavo vandenį iš metro tunelių.
 
Dėl incidento visi “Central” linijos traukiniai iki uždarytos atkarpos važiuoja ne pagal grafiką. Londono rytuose “TfL” į gatves paleido papildomus atuobusus, kurie nemokamai veža keleivius tarp Stratfordo ir Leytonstone’o stočių.
 
“Central” linija kiekvieną dieną naudojasi apie 650 tūkst. žmonių.
 
Metro darbas buvo sutrikęs ir antradienį. Tada iš rikiuotės dėl transporto sistemos problemų strigo traukiniai trijose linijose.
 
 
  

Žymos: Viešasis transportas, Nelaimė, Londono metro

Komentarai

Naujausi straipsniai