Daily Mail ir Tiesa.com inf.   |   2012-02-10

Traukinyje telefoną pavogęs vyras nesidrovėjo filmuojamas (video)

  
Traukinyje telefoną pavogęs vyras nesidrovėjo filmuojamas (video) Vyras net nebandė slėptis nuo kameros.

Keleivis nufilmavo vyrą, kuris iš moters rankinės pavogė telefoną. Vagišius net ir filmuojamas atsisakė padėti baltos spalvos telefoną į rankinę, kurią moteris paliko traukinyje, važiausiame iš Waterloo į Guoldfordą (Londonas).

Keleivis Mattas Parkeris buvo vagone, kuriame nuo alkoholio apsvaigusi mergina paliko savo rankinę. Netrukus vienas iš keleivių pakilo iš savo vietos, priėjęs ten, kur sėdėjo mergina, iškraustė jos rankinę ir paėmė mobilųjį telefoną.
M.Parkeris įjungė savo telefono kamerą ir priėjęs prie vyro pareikalavo įdėti telefoną atgal į rankinę. Keleiviui pavyko aiškiai užfiksuoti vagies veidą. M.Parkeris reikalaujančiu tonu pakartojo prašymą padėti telefoną ir paaiškino, kad ten yra svarbūs tos moters kontaktai ir asmeninė informacija.
 
Tačiau vyras atkirto, kad jeigu jis paliktų telefoną traukinyje, jam niekas jo negrąžintų. Vagišius išlipo Weybridge stotyje. Jis su savimi turėjo dviratį. M.Parkeris dar bandė įspėti stoties darbuotojus, bet vyras paspruko. Britų transporto policija padėkojo M.Parkeriui už pagalbą aiškinantis nusikaltimą. Pareigūnai prašo gyventojų, pažinusių vagį, pranešti artimiausiam policijos poskyriui.
 

  

Žymos: Anglija, Londonas, Video, Viešasis transportas, Nusikaltimas

Komentarai

Naujausi straipsniai