tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2017-01-04

Traukinių streikas sutrumpintas iki 3 dienų

  
Traukinių streikas sutrumpintas iki 3 dienų
© twitter.com
„Southern Railway” keleiviai jau seniai patiria daug nepatogumų
Nepatenkinti keleiviai pranešė, jog dėl „Southern Railway” problemų jiems teko vartoti antidepresantus.

Planuotas šešių dienų „Southern Railway” kompanijos streikas sutrumpintas per pusę, nes nenorima sukelti dar daugiau nepatogumų keleiviams.

s, kurio metu nedirbti nusprendė „Southern Railway” kompanijos traukinių mašinistai, buvo sutrumpintas iki trijų dienų, neatmetama galimybė, kad ateityje streikas bus pakartotas.
Profesinės sąjungos „Aslef” nariai ketino nedirbti šešias dienas nuo antradienio, sausio 10 dienos, tačiau į darbą jie grįš jau sausio 14 dieną, kuomet traukiniai turėtų važiuoti įprastiniu grafiku. Pasak jų, streikas buvo sutrumpintas todėl, kad buvo atsižvelgta į nepatogumus, kuriuos patirs keleiviai streikui užsitėsus net šešias dienas.
 
„Southern Railway” keleiviai jau seniai patirai daug nepatogumų keliaudami kompanijos traukiniais dėl darbuotojų streikų ir kitų problemų, kurias patiria pastaroji kompanija.
 
„Southern Railway” kompanijos mašinistai streikavo praėjusių metų gruodžio 13 ir 14 dienomis, o bilietų kontrolieriai streikavo gruodžio 19 – 20 dienomis bei tarpšventiniu laikotarpiu.
 
Nepatenkinti keleiviai pranešė, jog dėl „Southern Railway” problemų jiems teko vartoti antidepresantus, ir net prarasti darbo vietas.
 
 
 
  

Žymos: keleiviai, southern railways, traukinių streikas

Komentarai

Naujausi straipsniai