Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2015-12-31

Transportas Naujųjų naktį: ką reikia žinoti?

  
Transportas Naujųjų naktį: ką reikia žinoti? Naujųjų naktį taksi keleivių lauks didelės kainos ir prailgusios kelionės.

Kaip ir kiekvienais metais, Londonas miesto svečiams ir gyventojams Nujųjų išvakarėse dovanoja nemokamą viešąjį transportą. Transportas bus nemokamas nuo vėlaus ketvirtadienio vakaro 23:45 val. iki ankstyvų penktadienio paryčių 4:30 val. Nemokamai bus galima naudotis autobusais, metro, miesto traukiniais (angl. overground), DLR traukiniais ir TfL traukiniais.

Nenorintiems naudotis viešuoju miesto transportu, kuris bus sausakimšas, taksi įmonės pateikė patarimus ir įspėjimus apie naudojimąsi paslaugomis šventinę naktį.
Kaip teigė Standard.co.uk, taksi ir mini taksi automobiliai Londone dirbs visą parą, tačiau klientai įspėjami dėl aukštesnių tarifų bei ilgesnio taksi laukimo laiko. Dėl taisomų kelių kelionės taip pat gali trukti ilgiau, dėl to iš keleivių tikimasi kantrybės ir supratimo.
 
Londono Transporto (ang. Transport for London, TfL) atstovai įspėjo klientus dėl galimų apgavysčių ir nelegalių paslaugų tiekimo, todėl visoms kelionėms siūloma automobilius užsisakyti per operatorių, mini taksi ofiso darbuotoją, paskambinus telefonu arba pasinaudojus rezervavimo programėle mobiliuosiuose. Visi gatvėje siūlantys pavežėti mini taksi veikia nelegaliai, todėl kelionės saugumas ir draudimas tokiu atveju jums nebus garantuotas.
 
Naujųjų naktį planuojantiems naudotis „Uber” paslaugomis verta žinoti, jog keliauti šiais automobiliais bus itin brangu. Įspėjama, kad nuo 12.30 val. ryto iki 3 val. ryto šių automobilių paslaugos paslaugos bus teikiamos aukščiausiomis kainomis. Todėl klientams patariama keliauti su kompanija arba naudotis „UberPOOL” paslauga, kurią užsisakius surenkami ta pačia kryptim keliaujantys žmonės ir mokėti tenka mažiau. Be to, užsiregistravusiems naujiesiems „Uber” klientams pirmai kelionei siūloma 15 svarų nuolaida. Ją gausite į „Uber” mobiliojo aplikaciją įvedę kodą „NEWYEAR15OFF”.
 
  

Žymos: Viešasis transportas, Londono transportas, Nemokamas transportas

Komentarai

Naujausi straipsniai