Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-05-29

Transportas Londone: 2 geležinkelininkų streikai sukels chaosą

  
Transportas Londone: 2 geležinkelininkų streikai sukels chaosą Nesusitarus dėl atlyginimų, birželį laukia 2 geležinkelininkų streikai.
Manoma, kad streike dalyvaus daugiau nei 16 tūkst. darbuotojų, tarp kurių mašinistai ir inžinieriai, tad traukinių linijose tikimąsi sulaukti visiško chaoso.

Profsąjungai atmetus naują „Network Rail“ (NR) traukinių kompanijos atlyginimų pasiūlymą, birželį planuojami du dideli geležinkelininkų streikai, - pranešė naujienų portalas standart.co.uk.

Pirmasis 24 val. trukmės streikas planuojamas jau kitą ketvirtadienį, birželio 4 d. Antrasis 48 val. streikas vyks nuo birželio 9 iki 11 dienos. NR planuoja, kad tomis dienomis važiuos tik 1 iš 10-ies traukinių, o susisiekimas su daugeliu Londono priemiesčių bus beveik neįmanomas. Šie streikai bus pirmieji geležinkelininkų streikai per daugiau nei 20 metų.
Traukiniais kiekvieną dieną naudojasi daugiau nei 4 mln. keleivių. NR atlyginimų pasiūlymas buvo nagrinėtas vakar, didžiuliame Londone įvykusiame susirinkime dalvavo visi profsąjungos nariai iš Jungtinės Karalystės.
 
Manoma, kad streike dalyvaus daugiau nei 16 tūkst. darbuotojų, tarp kurių mašinistai ir inžinieriai, tad traukinių linijose tikimąsi sulaukti visiško chaoso. Profsąjungų atstovai sakė, kad NR tikrai galėjo pasiūlyti geresnius atlyginimus darbuotojams, nei dabar pažadėti £500 ir darbuotojai toliau sieks geresnių algų užtikrinimo.
 
 
  

Žymos: Viešasis transportas, Streikas, Traukiniai

Komentarai

Naujausi straipsniai