Tiesa.com   |   Independent.co.uk   |   2015-12-22

Šventės Angijoje: laukia transporto chaosas

  
Šventės Angijoje: laukia transporto chaosas JK gyventojai įspėjami dėl šventiniu laikotarpiu kilsiančių traukinių eismo sutrikimų.

Šventiniu laikotarpiu Jungtinės Karalystės (JK) geležinkelio tinkluose laukia chaosas. Net 22 iš 31 traukinių kompanijų neteiks paslaugų, o likusiųjų traukiniai važiuos neįprastu tvarkaraščiu – skelbė Express.co.uk.

Traukinių eismas JK sutrikdomas dėl 500 vykdomų inžinierinių projektų, vertų 150 milijonų svarų. Pranešta, kad sumaištis kils dėl didelio skaičiaus šeimų aplankyti keliaujančių žmonių. Taip pat tai palies į didžiuosius prekybos centrus ar futbolo varžybas planuojančius vykti žmones.
Neveiks šalies išsišakojantys traukinių tinklai: Škotiją ir Angliją jungiančios Rytų ir Vakarų Kranto Linijos (ang. East and West Coast Lines) bei Didžioji Vakarinė linija (ang. The Great Western line) tarp Velso ir Anglijos. Londono Gatwicko stotį ir Braitoną jungiančioje linijoje keleiviai gali tikėtis ilgesnių kelionių ir vėluojančių traukinių.
 
Praėjusiais metais šventiniu laikotarpiu JK dėl to kilo itin didelis chaosas. Pasak traukinių įmonių atstovų, taip atsitiko dėl to, kad gyventojai buvo neįspėti dėl remonto darbų ir galimų sutrikimų, todėl šiemet stengiamasi klaidą ištaisyti informuojant gyventojus iš anksto.
 
 
  

Žymos: Transportas, Traukiniai, Transporto chaosas

Komentarai

Naujausi straipsniai