Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2017-03-15

Streikuos naktinis Londono metro

  
Streikuos naktinis Londono metro
© Wikimedia nuotr.
96 proc. Metro darbuotojų sąjungos (RMT) narių balsavo už streiką.
96 proc. Metro darbuotojų sąjungos (RMT) narių balsavo už streiką naktinėse Central, Victoria, Northern, Jubilee ir Piccadilly linijose.

Praėjus vos keliems mėnesiams nuo atidarymo, naktinio Londono metro darbuotojai vieningai balsavo už streiką. Streikas skelbiamas dėl to, kad darbuotojai yra nepatenkinti savo užmokesčiu bei darbo sąlygomis.

96 proc. Metro darbuotojų sąjungos (RMT) narių balsavo už streiką naktinėse Central, Victoria, Northern, Jubilee ir Piccadilly linijose. Ketvirtadienį balsuos „Aslef” darbuotojų sąjungos nariai.
Pasak RMT sąjungos atstovų, naktinio metro darbuotojai yra diskriminuojami. Pirmuosius 18 mėnesių darbo darbuotojai negali pereiti dirbti pilnu etatu bei negali gauti užmokesčio už viršvalandžius, nes dirba tik 16 val. per savaitę.
 
„Mes kviečiame sustabdyti šį kvailą būdą sustabdyti karjeros progresą bei suteikti galimybę naktinio metro darbuotojams gauti sąžiningą atlygį. Sekiame, kad Londono metro nustotų diskriminuoti naktinio metro darbuotojus”, - Standard.co.uk sakė RMT atstovas.
 
Tuo tarpu Londono metro operacijų direktorius Peteris McNaughtas stebėjosi, kad praėjusį rugpjūtį pradėjusio veikti naktinio metro darbuotojų darbo sąlygos buvo iš anksto aptartos su darbuotojų sąjungomis. „Darbuotojų sąjungas kviečiame ir toliau kalbėtis bei diskutuoti ir problemas spręsti be grasinimo streiku”, - sakė vadovas.
 
 
  

Žymos: Londono transportas, Metro streikas, Naktinis metro

Komentarai

Naujausi straipsniai