Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2015-07-06

Streikas: „EasyJet“ darbuotojai nepatenkinti algomis

  
Streikas: „EasyJet“ darbuotojai nepatenkinti algomis „EasyJet“ salono įgulos nariai grasina streikuoti.
Mūsų darbuotojai gauna aukščiausią atlyginimą visoje Jungtinės Karalystės oro transporto industrijoje.

Po to, kai pigių avialinijų bendrovės „EasyJet“ keleivių salono įgulos darbuotojai pagrasino streikuoti dėl atlyginimų, Jungtinės Karalystės (JK) gyventojai bijo sugadintų vasaros atostogų.

Oro linijų skrydžių palydovai uždirba apie 25 tūkst. svarų per metus, tačiau sąjunga „Unite“ sako, kad tai nėra pakankamai, ir perspėjo, kad jos nariai gali išeiti iš darbo, nebent jie gautų „padorų darbo užmokestį“.
Naujienų portalas dailymail.co.uk skelbia, kad jei streikas įvyktų, tai būtų pirmasis toks atvejis aviakompanijos istorijoje. „EasyJet“ tvirtino, kad yra užtikrinti, jog visi vasaros skrydžiai bus vykdomi pagal tvarkaraštį, kad ir kas beatsitiktų.
 
Avialinijų kompanija „EasyJet“ pateikė pasiūlymą per dvejus metus pakelti keleivių salono įgulos narių atlyginimus 4,1 proc. ir 5,1 proc. padidinti salono vadybininkų darbo užmokestį. „Unite“ nariai balsavo ir atmetė pasiūlymą, tačiau kompanijos atstovai pranešė, kad atlyginimai vis tiek didės.
 
Avialinijų kompanija neslėpė nusivylimo, kad darbuotojų netenkina jų „dosnūs“ atlyginimų pasiūlymai, tačiau manoma, kad bendrai tik vienas iš penkių keleivių salono įgulos narių balsavo prieš.
 
„EasyJet" vertina kiekvieno mūsų keleivių salono įgulos nario įnašą kompanijai. Mūsų darbuotojai gauna aukščiausią atlyginimą visoje Jungtinės Karalystės oro transporto industrijoje. Jų metinės pajamos siekia 25 tūkst. svarų, kas prilygsta vidutiniam Jungtinės Karalystės nacionaliniam darbo užmokesčiui”, - sakė kompanijos atstovas.
 
Palyginimui, keleivių salono įgulos nariai „Ryanair“ kompanijoje paprastai uždirba nuo 12 tūkst. iki 15 tūkst. per metus, „British Airways" darbuotojų pagrindinis pradinis atlyginimas siekia maždaug 12,192 svarų.
 
  

Žymos: Pigūs skrydžiai, Streikas,, Lėktuvai, EasyJet

Komentarai

Naujausi straipsniai