Tiesa.com   |   eastlondonadvertiser.co.uk   |   2014-07-22

Stratfordo gyventojams pigs transporto bilietai

  
Stratfordo gyventojams pigs transporto bilietai Nuo 2016-ųjų Stratfordo rajonas iš 2 transporto zonos perkeliamas į 2/3 zoną.

Tūkstančiai Londono viešojo transporto keleivių į miesto centrą iš Stratfordo rajono keliaus pigiau. Londono transportas keičia žemėlapį ir Rytų rajoną, kuriame įkurtas Olimpinis miestelis, iš 3 zonos keičia į 2/3 zoną.

 Šis pokytis – viena iš sostinės mero Boriso Johnsono plano dalių. Meras siekia pagerinti kultūros lygį Rytuose įkurdamas „Olimpikopolį“ – vietą, kurią viešuoju transportu bus paprasčiau pasiekti iš kitų miesto rajonų.
Stratford, Stratford International ir Stratford High Street stotys nuo 2016-ųjų priklausys 2/3 zonoms ir dėl to keisis transporto bilietų kainos. „Stratfordo perkėlimas į kitą zoną – tai unikali proga pakeisti Londono ekonominį žemėlapį. Mūsų tikslas – tūkstančiai naujų darbo vietų. Įkūrus „Olimpikopolį“ Stratforde atsiras apie 5500 darbo vietų biuruose“, - portalui eastlondonadvertiser.co.uk kalbėjo B. Johnsonas.
 
Londono transportui zonų keitimas kainuos apie £7 m. kasmet, nes teks sumažinti bilietų kainas iš centrinio Londono ir į jį. Šiuo metu keliaujantiems iš 3 į 1 transporto zoną savaitinis bilietas kainuoja £36,80. Stratfordą perkėlus į kitą zoną, kainuos £31,40.
 
  

Žymos: Londonas, Viešasis transportas, Kainos,

Komentarai

Naujausi straipsniai