Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-06-25

Sprogimo pavojus „Ryanair“ orlaivyje

  
Sprogimo pavojus „Ryanair“ orlaivyje Anoniminiu skambučiu Varšuvos Modlin oro uostui pranešta, jog „Ryanair“ orlaivyje paslėpta bomba.
Varšuvos Modlin oro uostas gavo anoniminį skambutį, kad orlaivyje, turėjusiame skristi iš Varšuvos į Oslą 08:40 vietos laiku yra paslėptas sprogmuo.

Dalis Varšuvos Modlin oro uosto Lenkijoje buvo uždaryta iškart po to, kai pareigūnai gavo anoniminį skambutį, kad viename iš „Ryanair“ orlaivių yra paslėptas sprogmuo, - skelbė naujienų portalas express.co.uk.

Pigių avialinijų kompanija „Ryanair“ sakė, jog skambutis buvo apgaulingas.
„Varšuvos Modlin oro uostas gavo anoniminį skambutį, kad orlaivyje, turėjusiame skristi iš Varšuvos į Oslą 08:40 vietos laiku yra paslėptas sprogmuo. Oro uosto saugumo departamentas nurodė nedelsiant atlikti orlaivio patikrinimą (keleiviai dar nebuvo įlaipinti) ir saugumo sumetimais uždarė oro uosto atvykimų skyrių“, - spaudai teigė kompanijos atstovas.
 
Kilo painiava, nes buvo manoma, jog lėktuvas jau pakilo po gauto leidimo. Tačiau oro linijų kompanija patikino, kad lėktuvas nepaliko oro uosto ir nė vienas iš 168 keleivių nebuvo įlaipintas.
 
„Nebuvo jokio avarinio nusileidimo. Dėl apgaulingo skambučio, susijusio su planuotu skrydžiu iš Varšuvos į Oslą, keleiviai nebuvo laipinami į lėktuvą ir šis neišskrido“, - tikino airių kompanijos atstovas.
 
Vėliau „Ryanair" skelbė, kad Varšuvos oro uostas buvo atidarytas. „Saugumo departamentas patvirtino, kad tai buvo apgaulė. Orlaivis grįžo į tarnybą iškart po to, kai oro uostas paskelbė atidaręs atvykimų skyrių“.
 
„Ryanair" nuoširdžiai atsiprašo į Oslą turėjusių skristi keleivių už sukeltus nepatogumus dėl melagingo skambučio.
  

Žymos: Ryanair, Lenkija, Bomba

Komentarai

Naujausi straipsniai