Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2014-06-11

Sostinės gatvėse važinės daugiau naktinių autobusų

  
Sostinės gatvėse važinės daugiau naktinių autobusų Birželio 14 d. Londone kursuos 100 papildomų naktinių autobusų bei taksi automobilių.

Dėl pasaulio taurės futbolo čempionato per pirmąsias Anglijos komandos varžybas į Londono gatves išvažiuos šimtas papildomų naktinių autobusų. Miesto valdžia nusprendė padėti sirgaliams grįžti namo po vėlai vakare pasibaigsiančių varžybų.

 Pirmą savo mačą čempionate Anglijos sportininkai žais su Italijos futbolininkais birželio 14 d., varžybos prasidės 23:00, tad baigsis gerokai po vidurnakčio. Norėdami išvengti nelaimingų atsitikimų sostinėje, transporto vadovai rado išeitį.
Taip pat Londone dirbs daugiau taksi vairuotojų. Londono transporto vadovai dėl papildomų darbo valandų bandė susitarti ir su metro darbuotojais, tačiau tai, atsižvelgiant į neseniai praūžusius jų streikus, pasirodė pernelyg sudėtinga užduotis.
 
Kaip skelbė portalas standard.co.uk, sostinės verslininkai pasveikino „sveiko proto pergalę“ ir sprendimą, kuris priimtas gavus skundų dėl transporto trukdžių čempionatų metu. Kazino bei lažybų punkto savininkas Simonas Thomasas palaikė Vyriausybės pasiūlymą, tačiau pridėjo, kad to dar negana. „Šiuo atveju laimėjo sveikas protas, tačiau mums reikia ilgalaikių permainų. Dabar būtų šaunu iškovoti, kad metro traukiniai važiuotų visą parą, kaip kitose šalyse“, - kalbėjo verslininkas.
 
Londone Pasaulio taurės čempionatą tiesiogiai transliuos daugiau nei 3 tūkst. ekranų, tad jaudintąsi, jog tūkstančiai sirgalių nebegalės grįžti namo, mat paskutiniai metro traukiniai išvyksta apie 00:30. Londono meras Borisas Johnsonas prisipažino dėl šio sprendimo gerokai padirbėjęs. „Noriu, kad futbolo sirgaliai galėtų pasimėgauti žaidimu ir smagiai praleisti šeštadienio vakarą mieste su draugais. Tad ilgai derėjausi su Londono transportu, kad po varžybų visi galėtų saugiai grįžti namo“, - portalui standard.co.uk sakė meras.
 
  

Žymos: Londonas, Viešasis transportas, Autobusai

Komentarai

Naujausi straipsniai