Tiesa.com   |   Metro.co.uk   |   2015-12-28

Smegduobių virtinė: kelyje žiojėjo šešių metrų gylio duobė

  
Smegduobių virtinė: kelyje žiojėjo šešių metrų gylio duobė
© Twitter.com nuotr.
Kelyje atsivėrė milžiniška smegduobė.

Antrąją Kalėdų dieną, netoli Rochdale gyvenvietės, Greater Manchester, atsivėrė milžiniška smegduobė, sutrikdžiusi eismą M62 kelyje. Jame žiojėjo šešių metrų gylio duobė. Kelias kaip mat buvo uždarytas, o visi keliaujantieji turėjo rinktis alternatyvius keliavimo būdus.

Teigiama, kad įtakos smegduobės atsiradimui turėjo lietūs, jau ne pirmą mėnesį skalaujantys šiaurinę Angliją. Įvykio vietoje specialistai dirbo daugiau nei 10 valandų, po kurių kelias ir vėl buvo atidarytas. Pavojaus žmonių gyvybėms nėra.
Ši smegduobė nėra pirmoji per pastaruosius mėnesius atsivėrusi Jungtinėje Karalystėje. Dauguma jų – taip pat stichijų padariniai.
 
Lapkritį Lanchashire grafystėje, visiškai greta gyvenamojo namo, atsivėrė penkių pėdų gylio ir trijų metrų skersmens smegduobė. Taip pat tą patį mėnesį Manchesterio centre dėl smegduobės laikinai buvo uždarytos dvi pagrindinės apsipirkinėjimų gatvės.
 
Newcastle mieste, netoli garažų, lapkričio 12-ąją dieną žiojėjo šešių metrų gylio smegduobė, o 93-erių metų senolę ne juokais išgąsdino jos kieme atsivėrusi daugiau nei 30 metrų gylį siekianti skylė.
 
Rugsėjo mėnesį Hertfordshire grafystę sudrebino gyvenvietėje atsivėrusi 11 metrų skersmens ir 7 metrų gylio smegduobė. Penkioms šeimoms buvo įsakyta apleisti namus iki kitų metų.
Smegduobė – bet kokio pavidalo (piltuvo, dubens, lėkštės ir kt.) ir bet kokio amžiaus karstinės deformacijos apraiška, atsiradusi į požeminę ertmę įgriuvus ją dengiančiai uolienų (gruntų) storymei.
Netoli Rochdale gyvenvietės, Greater Manchester, atsivėrė milžiniška smegduobė, sutrikdžiusi eismą M62 kelyje. Netoli Rochdale gyvenvietės, Greater Manchester, atsivėrė milžiniška smegduobė, sutrikdžiusi eismą M62 kelyje.
Lapkritį Lanchashire grafystėje, visiškai greta gyvenamojo namo, atsivėrė penkių pėdų gylio ir trijų metrų skersmens smegduobė. Lapkritį Lanchashire grafystėje, visiškai greta gyvenamojo namo, atsivėrė penkių pėdų gylio ir trijų metrų skersmens smegduobė.
Newcastle mieste, netoli garažų, lapkričio 12-ąją dieną žiojėjo šešių metrų gylio smegduobė. Newcastle mieste, netoli garažų, lapkričio 12-ąją dieną žiojėjo šešių metrų gylio smegduobė.
93-erių metų senolę ne juokais išgąsdino jos kieme atsivėrusi daugiau nei 30 metrų gylį siekianti skylė. 93-erių metų senolę ne juokais išgąsdino jos kieme atsivėrusi daugiau nei 30 metrų gylį siekianti skylė.
Hertfordshire grafystę sudrebino gyvenvietėje atsivėrusi 11 metrų skersmens ir septynių metrų gylio smegduobė. Hertfordshire grafystę sudrebino gyvenvietėje atsivėrusi 11 metrų skersmens ir septynių metrų gylio smegduobė.
 
 
  

Žymos: Pavojus, JK, Smegduobės

Komentarai

Naujausi straipsniai