Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-12-01

Siūloma uždrausti transportą Oxford gatvėje

  
Siūloma uždrausti transportą Oxford gatvėje Dauguma apklaustųjų teigė, kad pritartų transporto uždraudimui.
Šių metų kalėdinis apsipirkinėjimas greičiausiai bus sudėtingas, o dėl didžiulių spūsčių jo gale žmonės jausis suirzę ir išsekę.

Grupės londoniečių kreipėsi į būsimąjį Jungtinės Karalystės (JK) merą, prašydami uždrausti viešąjį transportą didžiausioje Europos apsipirkinėjimų vietoje – Londono centre esančioje Oxford gatvėje.

Pasak akcijos iniciatorių, vienintelis kelias sustabdyti didžiulį oro užterštumą bei nebepakeliamus, kartais net pavojingus, transporto kamsčius, yra gatvę paversti pėsčiųjų alėja.
Kaip pranešė standard.co.uk, visi keturi pretendentai į Londono merus teigė, kad tokiai idėjai pritaria ir ją įtrauks į savo rinkimines akcijas.
 
„Norėdami užkirsti kelią sveikatai pavojingoms žmonių bei transporto spūstims ir milžiniškam oro užterštumui turime veikti kuo greičiau”, - sakė viena akcijos iniciatorių Sarah Williams.
 
„Oxford gatvė tapo labai nepatogia vieta pėstiesiems, nors gatvė ir yra skirta būtent jiems. Šių metų kalėdinis apsipirkinėjimas greičiausiai bus sudėtingas, o dėl didžiulių spūsčių jo gale žmonės jausis suirzę ir išsekę. Dauguma apklaustų žmonių teigė, kad pritartų transporto uždraudimui”, - pridėjo S. Williams.
 
  

Žymos: Oxford Street, Transportas

Komentarai

Naujausi straipsniai