Tiesa.com   |   Independent.co.uk   |   2016-01-20

Savižudis teroristas – nevykęs pokštas Londono metro

  
Savižudis teroristas – nevykęs pokštas Londono metro Dėl šio incidento įvykį matę piliečiai į policiją nesikreipė.

Londono metro keliavę jaunuoliai nusprendė iškrėsti nevykusį pokštą. Važiuodami į vakarėlį, jie persirengė įvairiais personažais, o vieno iš jų vaidmuo buvo savižudis teroristas.

Pastarojo personažo aprangą vilkėjęs ir ant savęs užsidėjęs netikrą savižudžio liemenę jaunuolis ne juokais išgąsdino kartu važiavusius keleivius, – skelbė Independent.co.uk. Vėliau pokštą supratę aplinkiniai socialiniuose tinklapiuose dalinosi persirengusių vaikinų nuotraukomis ir komentavo jų elgesį, teigdami, jog buvo nevykusiai ir kvailai pajuokauta.
Liudininkai pasakojo, jog jaunuoliai traukinyje gąsdindami žmones žaidė netikrais ginklais ir juokavo apie savižudžių bombas. Vienas iš komentuotojų teigė, jog tai itin kvailas būdas būti nušautam policijos.
 
Britų Transporto Policija (ang. British Transport Police) tokį vaikinų elgesį pavadino kvailu ir nejautriu. Anot pareigūnų, šie neatsakingi piliečiai turėtų įvertinti vyraujančią teroristų baimę visuomenėje bei didelę atakų tikimybę Jungtinėje Karalystėje. Tiesa, dėl šio incidento įvykį matę piliečiai į policiją nesikreipė.
 
Pareigūnai gyventojų prašo išlikti budriais ir pamačius kažką įtartino iškart pranešti policijai.
 
 
 
  

Žymos: Londono metro, Juokai, teroristai

Komentarai

Naujausi straipsniai