Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2017-07-30

Šalį įsiutino prancūzo poelgis oro uoste

  
Šalį įsiutino prancūzo poelgis oro uoste
© Twitter/Arabella Arkwright nuotr.
Oro uosto darbuotojas smogė vyrui, ant rankų laikančiam kūdikį.
Dėl vėluojančio skrydžio britų turistai oro uoste įstrigo ilgiau nei 12 valandų

Sekmadienį visą Jungtinę Karalystę įaudrino žinia apie oro uoste sumuštą jauną britą – vyrui į veidą smogta tuo metu, kai jis laikė kūdikį ant rankų.

Incidentas įvyko Prancūzijos kurorto Nicos oro uoste šeštadienį. Jame ilgiau nei 12 valandų įstrigo apie 200 turistų iš JK, jų kelionė priverstinai užtruko atidėjus pigių skrydžių bendrovės „EasyJet“ skrydį į Londono Lutono oro uostą.
Lėktuvas turėjo pakilti apie 11 valandą priešpiet, tačiau po vidurnakčio britai vis dar stoviniavo Nicos oro uoste.
 
Viena jauna moteris aptarnaujančiam personalui ėmė skųstis, kad trūksta sėdimų vietų bei kūdikių maisto, o jos vyras tuo metu ant rankų laikė 9 mėnesių judviejų vaikelį ant rankų. Jis, anot liudininkų, taip pat tarstelėjo, kad tai siaubinga diena – tuo momentu oro uosto darbuotojas užsimojo ir smogė jam į veidą.
 
Kiti keleiviai staigiai sugriebė prancūzą ir atitraukė jį nuo brito, kuriam po akimi beregint atsirado nemaža mėlynė.
 
Kai galiausiai atvyko vėluojantis „EasyJet“ lėktuvas, į jį įlipusiam jaunam tėvui su vaiku plojo visi keleiviai.
 
Bendrovė apgailestavo ir pasiaiškino, jog orlaivis užtruko Gatwick’o oro uoste dėl techninių kliūčių. Kompanija taip pat žada padėti išsiaiškinti smurto atvejo aplinkybes.
 
Tuo tarpu keleiviams, kaip jie patys sako, už ilgą laukimą ir visišką chaosą oro uoste kaip kompensacija buvo pasiūlyti 4 svarų sterlingų vertės maisto kuponai.
Vos paskelbus šią žinią sekmadienį ji tapo britų žiniasklaidos dienos hitu. Visuomenė savo komentarais smerkia ne tik prancūzą, bet skrydžių bendrovę.
  

Žymos: Oro uostai, Smurtas, kelionės lėktuvu

Komentarai

Naujausi straipsniai