Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2016-10-04

Rytų Londone iškils trys naujos jungtys per Temzę

  
Rytų Londone iškils trys naujos jungtys per Temzę Siekiama skatinti ekonominį augimą rytų Londono rajonuose abejose Temzės pusėse.
Pėsčiųjų tiltas iškils tarp Rotherhithe ir Canary Wharf rajonų.

Antradienį Londono meras Sadiqas Khanas patvirtino planus rytų Londone pastatyti net tris naujus tiltus per Temzės upę.

Tiesa, vienas iš tiltų bus požeminis pervažiavimas, antrasis DLR traukinių bėgių prailginimas, o trečiasis – draugiškas gamtai pėsčiųjų bei dviratininkų tiltas.
Pasak mero, daug diskusijų sukėlęs požeminis pravažiavimas per upę yra būtinas norint skatinti ekonominį augimą rytų Londono rajonuose abejose Temzės pusėse.
 
Pėsčiųjų tiltas iškils tarp Rotherhithe ir Canary Wharf rajonų, o DLR traukinių tiltas jungs Gallions Reach bei Thamesmead vietoves, - skelbė Standard.co.uk.
 
S. Khanas taip pat patvirtino, kad vis dar diskutuojama dėl papildomų Londono traukinių (angl. overground) jungčių tarp Barking Riverside ir Abbey Wood rajonų. Taip pat netrukus gali atsirasti naujas keltas, kuris kursuos tarp North Greenwich bei Isle of Dogs rajonų.
 
Šiais Londono mero planais piktinasi šalies „žalieji”, kurių teigimu, nauji keliai, tiltai ir požeminiai tuneliai tik pablogins oro kokybę Jungtinės Karalystės sostinėje ir ženkliai prisidės prie šalies taršos.
 
 
  

Žymos: Londono transportas, Tiltas, sadiq khan

Komentarai

Naujausi straipsniai