Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2018-05-15

„Ryanair“ vėl pakeitė skrydžių registracijos tvarką

  
„Ryanair“ vėl pakeitė skrydžių registracijos tvarką
© Juanedc/Flickr nuotr.
„Ryanair“ vėl sukėlė priešiškas reakcijas su savo pakeitimais.
Tie, kurie papildomai nesumokės už pasirinktą vietą orlaivio salone, registruotis į skrydį turės dar mažiau laiko

Didžiausia Europoje pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ perpus trumpina registracijos į skrydžius laiką, kurio neapribos tik tiems, kurie papildomai susimokės. Manoma, kad tai dar vienas būdas pasipelnyti, bendrovė tai neigia.

Šiuo metu nemokama registracija į skrydį galima iki kelionės pražios likus nuo 4 dienų iki 2 valandų, o keleiviai, kurie už papildomą mokestį pasirenka vietą lėktuvo salone, registruotis gali pradėti iki skrydžio likus net 60 dienų.
Tačiau birželio 13-ąją ši tvarka keičiasi – tie, kurie papildomai nesumokės už pasirinktą vietą orlaivio salone, registruotis į skrydį galės pradėti tik iki jo likus 48 valandoms.
 
Susimokėjusiems už vietą niekas nesikeis – jie registracijai turės 60 dienų.
 
Anksčiau bilietus įsigijusiems ir su šiomis sąlygomis nesutinkantiems keleiviams siūloma kelionę atšaukti, o bendrovė yra pasiruošusi grąžinti pinigus už įsigytus bilietus per 5 darbo dienas.
 
Pasirinkti vietą lėktuve kainuoja 4 svarus sterlingų. Tie, kurie jos nepasirenka, lėktuve susodinami atsitiktine tvarka.
 
Socialiniai tinklai jau mirga nuo komentarų apie tvarkos pasikeitimą.
 
„Tai tik dar vienas būdas ištraukti iš keleivių pinigų“, – žinute „Twtter“ dalijasi Phil’as Bradish’as.
„Tai labai painu. Ką patartumėte tiems, kurie leidžia atostogas be prieigos prie interneto ir spausdintuvo“, – bendrovės ironiškai klausia Kara Newsome.
 
Portalui independent.co.uk paklausus komentaro dėl pakeitimų „Ryanair“ atsakė, jog visi keleiviai apie pokyčius informuoti, o registracijos laikas sutrumpintas dėl to, kad už vietas papildomai susimokėję keleiviai turėtų daugiau laiko apsispręsti dėl norimos vietos lėktuve.
 
Paskutinį kartą „Ryanair“ registracijos laiką trumpino 2016 metų spalį – iki tol standartinių bilietų pirkėjai tam turėjo savaitę.
 
Beje, dabar jau neužtenka parodyti įlaipinimo paso telefono ekrane – tokiu būdu jis galios tik tuo atveju, jeigu keleivis turės „Ryanair“ programėlę. Kitaip teks turėti ant popieriaus atspausdintą įlaipinimo pasą.
  

Žymos: Ryanair, Pigūs skrydžiai, registracija, check in

Komentarai

Naujausi straipsniai