Tiesa.com   |   2012-12-21

Priešventinių kelionių sumaištis pasiekė piką

  
Priešventinių kelionių sumaištis pasiekė piką Išsiruošę į šventines keliones turi būti pasiruošę netikėtumams.

Vieną iš užimčiausių priešventinių kelionių dienų, Anglijoje transportas iš karto susidūrė su dideliais iššūkiais, pranešė Dailymail.co.uk.

Iš vienos pagrindinių Londono Paddingtono stočių dėl signalo praradimo, nuo penktadienio ryto nevažiavo traukiniai į Heatrow oro uostą, taip pat atšaukta arba vėlavo daug reisų į Velsą.
Iš Londono „Heatrow“ oro uosto, vien per penktadienį turėtų išskristi apie 123 tūkst. žmonių. Manoma, kad savaitgalį su didelėmis problemomis gali susidurti ir keliaujantys traukiniais link Šiaurės Anglijos regionų, nes dėl gausaus lietaus kai kuriose vietovėse numatomi dideli potvyniai.
 
Prognozuojama, kad į kelionę šventiniu laikotarpiu išsiruoš apie 15 mln. britų. Dauguma iš 4 milijonų, planuojančių vykti į užsienį, link oro uostų pajudės jau šį penktadienį. Anot kelionių agentūros, „Abta“ populiariausios atostogų kryptys tarp britų šiuo metu yra Kanarų salos, Tunisas, Kuba ir Meksikas. Tuo tarpu naujųjų metų sutikimui britai daugiausiai rinkosi Paryžių, Rekjeviką, Romą, Dubliną ir Niujorką.
 
Manoma, kad per visą šventinį laikotarpį iki sausio 3 dienos, vien iš Gatwicko oro uosto išskris apie 700 tūkst. žmonių, dar 320 tūkst. iš Manchesterio, 300 tūkst. iš Stansted oro uosto, 125 tūkst. – iš Lutono.
 
 
  

Žymos: Anglija, Transportas, Kelionės

Komentarai

Naujausi straipsniai