Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-04-04

Pradadę kontaktą su pilotu pakėlė naikintuvus

  
Pradadę kontaktą  su pilotu pakėlė naikintuvus
© Flickr nuotr.
Išgąstį sukėlė iš Italijos į Glasgow skridęs lėktuvas
Lėktuvas „sukėlė nerimą”, kai skrydžių kontrolės centras negalėjo susisiekti su pilotais

Britų karališkosios oro pajėgos (angl. Royal Air Force (RAF)) buvo priverstos į orą pakelti naikintuvus, kai skrydžių kontrolės centras po kelių bandymų negalėjo susisiekti su keleivinio lėktuvo pilo

Scaron;kotijoje esantį Prestwicko oro uostą specialiosios tarnybos skubėjo dėl, kaip rašo portalas express.co.uk, esminio incidento.
Gynybos ministerijos atsovas pranešė, kad iš Italijos skridęs lėktuvas „sukėlė nerimą”, kai skrydžių kontrolės centras negalėjo susisiekti su pilotais. Iš Lossiemouth bazės atskridę naikintuvų lėktuvą parlydėjo į oro uostą.
 
Karališkųjų oro pajėgų pagalbos prireikė po to, kai italų C-27J patyrė techninių nesklandumų su ryšio priemonėmis ir skrydžių kontrolės centras negalėjo susisiekti su pilotais.
 
„Tiesa” primena, kad pasaulis vis dar negali atsigauti po „ Germanwings” kompanijai priklausiusio lėktuvo tragedijos, kai vienam pilotui išėjus pasinaudoti tualetu, kitas lėktuvą su visais keleiviais ir įgula, kaip įtariama, specialiai sudaužė Alpėse.
 
Po nelaimės daugelis aviakompanijų itin sugriežtino taisykles, kiek pilotų per skrydį visąlaik privalo likti kabinoje.
Incidentas Prestwicko oro uoste įvyko per patį Velykų kelionių įkarštį, buvo atidėti ir keli reisai kituose Škotijos oro uostuose.
 
Glasgow Prestwicki oro uostas yra maždaug 45 minučių traukiniu atstumu nuo miesto centro.
 
 
  

Žymos: Lėktuvai, Naikintuvai, Germanwings

Komentarai

Naujausi straipsniai