Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2015-12-07

Po išpuolio Leytonstone stotyje - sustiprintos policijos pajėgos

  
Po išpuolio Leytonstone stotyje - sustiprintos policijos pajėgos
© google.com
Stotyse sustiprintos policijos pajėgos.
Pirmadienio rytą sustiprinome policijos pajėgas traukinių ir metro stotyse, taip pat čia dirba ir kiti gelbėjimo tarnybų specialistai, kurie gali suteikti profesionalią pagalbą.

Užpuolikas, šeštadienį siautėjęs Leytonstone stotyje, stos prieš teismą už pasikėsinimą nužudyti. Teisiamojo tapatybė: 29-erių Muhaydin'as Mire'is, gyvenamoji vieta – Sansom Road, rytų Londonas.

Išpuolio metu buvo sužalotas 56-erių metų vyras, jo būklė sunki, bet stabili. Kai kurių šaltinių teigimu, nukentėjusiajam buvo durta į kaklą. Dar du asmenys patyrė nesunkius sužalojimus. Nusikaltėlis, po elektrošoko panaudojimo, buvo suimtas policijos pareigūnų.
Britų Transporto Policijos (angl. British Transport Police) vadovas kreipėsi į visus išpuolio metu Leytonstone stotyje buvusius asmenis: „Jeigu turite filmuotos medžiagos ar incidento nuotraukų, nedelsiant susisiekite su policija.”
„Norime nuraminti keliaujančius žmonės ir užtikrinti jų saugumą: pirmadienio rytą sustiprinome policijos pajėgas traukinių ir metro stotyse, taip pat čia dirba ir kiti gelbėjimo tarnybų specialistai, kurie gali suteikti profesionalią pagalbą”, – pridūrė pareigūnas.
 
„Tiesa” primena, kad pagalbos šauksmo skambučio pareigūnai sulaukė šeštadienį 19:06 val. Buvo pranešta, kad Leytonstone stotyje nudurtas asmuo, taip pat peiliu grasinama ir kitiems žmonėms. 19:14 val. pareigūnai sulaikė užpuoliką. Jis šiuo metu laikomas rytų Londono policijos stotyje.
 
Skerdynės Leytonstone stotyje: „Čia jums už Siriją”
 
Teigiama, kad užpuolikas po atakos rėkė: „Čia jums už Siriją, taip nutinka, kai atakuoji Siriją, jūsų visų kraujas liesis.”, tačiau pareigūnai atsisakė komentuoti šiuos liudininkų pasakojimus.
 
  

Žymos: Metro, Policija, Saugumas, Pavojus, Leytonstone

Komentarai

Naujausi straipsniai