Tiesa.com   |   2016-01-20

Po bėgiais šokus keleiviui sutriko traukinių eismas Stratforde

  
Po bėgiais šokus keleiviui sutriko traukinių eismas Stratforde Trečiadienį keli incidentai sutrikdė transportą visoje sostinėje.

Trečiadienio vakarą keleiviai, keliaujantys rytų Londone, susidūrė su sutrikusiu arba išvis atšauktu traukinių eismu. Po to, kai po bėgiais nušoko keleivis, Stratfordo stotyje atšaukta daugelis maršrutų.

Naujausiais duomenimis, Stratfordo stotis buvo uždaryta apie valandai, nes keleiviai atsisakė palikti platformas. Po 20:00 val. keliems trakinių maršrutams jau buvo leista palikti stotį.
Labiausiai nelaimė paveikė traukinių maršrutus tarp Stratfordo bei Bethnal Green traukinių stočių. Iš vietos nejudėjo ne tik metro, tačiau ir kiti traukinių maršrutai.
 
„Greater Anglia" pranešė, kad atšaukti visi iš Liverpool street stoties turėję išvykti traukiniai.
 
Britų transporto policija dirbo nelaimės vietoje Bow. Pranešta, kad netoli Fairfield kelio apie 16:18 val. ant bėgių nukrito žmogus.
 
Londono transporto (angl. Transport for London) atstovai patvirtino, kad viešasis sostinės transportas susidūrė su sunkumais po to, kai įvyko net keli incidentai.
Apie 15:30 val. policijos ir greitosios pagalbos pareigūnai nuo bėgių Royal Oak metro stotyje taip pat iškėlė žmogų. Kol kas nepatvirtinta ar auka išgyveno.
 
 
Liudininkai Stratfordo stotyje teigė, kad buvo atšaukti visi traukiniai, o žmonės nežinojo, kaip po darbo grįžti namo. Stratfordo stoties personalas teigė, kad sutrikęs eismas bus dar bent kelias valandas ir keleivims pasimetusiems keleiviams siūlė išgerti kavos.
 
Keleiviai palieka Statfordo traukinių stotį. Keleiviai palieka Statfordo traukinių stotį.
 
Ir vėl atsigavus transportui traukiniuose keleiviai spaudėsi kaip silkės. Ir vėl atsigavus transportui traukiniuose keleiviai spaudėsi kaip silkės.
 
  

Žymos: Viešasis transportas, Stratfordas, Londono metro

Komentarai

Naujausi straipsniai