Tiesa.com   |   Independent.co.uk   |   2016-01-11

Planuojami net trys Londono metro streikai

  
Planuojami net trys Londono metro streikai
© Wikipedia nuotr.
Metro darbuotojų netenkina „nulio valandų kontraktai” ir prastos darbo sąlygos.
Nebematome kitos išeities, kaip ir vėl sreikuoti.

Pirmadienį susitiks Londono metro vairuotojų unijos atstovai, kurie nuspręs tolimesnę trijų planuojamų metro streikų, kurie, kaip spėjama, suduos dar vieną skaudų kirtį Londono viešajam transportui, likimą.

Jei nebus pasiektas bendras susitarimas, kaip pranešė portalas Independent.co.uk, Londono metro vairuotojai savo darbo vietas 24 val. paliks trečiadienį 21:14 val. sausio 27 d. bei tokiu pačiu metu vasario 15 ir 17 dienomis.
Londono metro vadovybė nepatenkintiems metro vairuotojams pasiūlė keturių metų apmokėjimo planą bei prižadėjo pasamdyti daugiau darbuotojų naktiniam darbui savaitgaliais.
 
„Taip pat kaip ir visi, mes tikrai norime išvysti pagaliau veikianti naktinį Londono metro ir neprieštaraujame, kad būtų pasamdyta daugiau darbuotojų. Tačiau mūsų netenkina „nulio valandų kontraktai” ir prastos darbo sąlygos. Metro darbuotojų sąjunga „Aslef” siekia sąžiningo susitarimo tiek esamų, tiek ir būsimų darbuotojų atžvilgiu”, –  sakė unijos atstovas Finnas Brennanas.
 
„Atsakymo iš Londono metro vadovų laukiame nuo praėjusių metų lapkričio 10 d. Nebematome kitos išeities, kaip ir vėl sreikuoti”, –  pridėjo F.Brennanas.
 
  

Žymos: Londono metro, Metro streikas

Komentarai

Naujausi straipsniai