Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2016-04-13

Pilotas nutraukė pakilimą, kad pora spėtų pas mirštantį anūką

  
Pilotas nutraukė pakilimą, kad pora spėtų pas mirštantį anūką Oro linijos taip pat leido porai dar kartą pasinaudoti tais pačiais bilietais.

Kai senyva pora sulaukė žinutės, kad jų mylimas anūkas labai sunegalavo ir yra intensyvios priežiūros palatoje ligoninėje, „Etihad Airways” lėktuvas jau judėjo iš Mančesterio oro uosto ir ruošėsi pakilimui bei skrydžiui į Australiją.

Tačiau porai pavykus atkreipti aptarnaujančio personalo dėmesį, lėktuvo pilotas sutiko padaryti nematytą išimtį, apgręžė lėktuvą ir leido porai išlipti iš orlaivio bei pasiimti savo bagažą, - pranešė standard.co.uk.
Kol pora skubėjo per oro uostą, personalas taip pat suorganizavo transportą, kuris seneliams padėjo greičiau nuvykti pas mirštantį anūką.
 
„Labai gaila, tačiau poros anūkas užgeso jau kitą dieną. Tačiau jei ši išimtis nebūtų buvusi padaryta, mano klientai būtų turėję į Mančesterį skristi atgal iš Australijos ir savo anūko tikrai nebebūtų spėję pamatyti. Jie yra labai dėkingi už suteiktą progą su juo atsisveikinti”, - padėkos laiške rašė kelionės organizatorė.
 
Oro linijos taip pat leido porai dar kartą pasinaudoti tais pačiais bilietais.
 
  

Žymos: Skrydžiai, Lėktuvai

Komentarai

Naujausi straipsniai