Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-09-01

Pietvakarių Londone traukinys partrenkė žmogų

  
Pietvakarių Londone traukinys partrenkė žmogų
© Wikimedia.org
Žuvusiojo tapatybė dar nenustatyta.
Šiuo metų bandoma nustatyti žuvusiojo tapatybę, kad pareigūnai galėtų susisiekti su jo šeimos nariais.

Pietvakarių Londone Whitton traukinių stotyje įvyko nelaimė: traukinys partrenkė žmogų, kuris po patirtų sužalojimų mirė įvykio vietoje, pranešė naujienų portalas standard.co.uk. Šiuo metų bandoma nustatyti žuvusiojo tapatybę, kad pareigūnai galėtų susisiekti su jo šeimos nariais.

Londono transporto policijos atstovų spaudai teigimu, apie nelaimę buvo pranešta antradienį 8 val. ryto. Į įvykusios nelaimės vietą buvo išsiųsta pavojaus zonų koordinavimo komanda, atsakingas budintis asmuo ir skubusis medicininės pagalbos specialistas. Nukentėjusiojo gyvybės išgelbėti nepavyko.
Traukiniai, keliaujantys tarp Twickenham ir Feltham stočių, gali vėluoti ar būti atšaukti, taip pat gali kisti jų įprastiniai maršrutai. Turimais traukinių bilietais keleiviai galės pasinaudoti vykdami atitinkamais maršrutais alternatyviomis transporto priemonėmis: autobusais ir metro traukiniais.
 
Keliaujantiems South West traukiniais patariama prieš naudojantis šios linijos traukinių paslaugomis informacijos ieškoti čia
 
 
  

Žymos: Nelaimė, Whitton

Komentarai

Naujausi straipsniai