Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2016-03-17

Piccadilly metro linija paskelbė eilę streikų

  
Piccadilly metro linija paskelbė eilę streikų Piccadilly linija yra viena pagrindinių transporto jungčių su Heathrow oro uostu.
Piccadilly metro linija – ketvirta labiausiai užimta metro linija Londone, kuria kasdien naudojasi daugiau nei pusė milijono keleivių.

Praėjusią savaitę paskelbta, kad naktinių metro darbuotojams sutarus dėl darbo sąlygų Londone baigėsi gyventojus alinantys transporto streikai. Deja, ramybė truko neilgai. Trečiadienio rytą Londoną apskriejo žinia, kad Piccadilly metro linijos darbuotojai jau kitą savaitę skelbia streiką.

Pirmasis 24 val. streikas prasidės trečiadienį, kovo 23 d. 21 val. iki ketvirtadienio 21 val.
Spėjama, kad prieš ilgąjį Velykų savaitgalį tai turės didžiulę įtaką sostinės transportui ir sukels chaosą. Piccadilly metro linija yra viena pagrindinių transporto jungčių su didžiausiu Europoje Heathrow oro uostu bei kitomis traukinių stotimis.
 
Dar du 24 val. streikai planuojami balandžio 19 d. nuo vidurdienio bei 21 d. tuo pačiu metu iki kitos dienos vidurdienio.
 
Piccadilly metro linija – ketvirta labiausiai užimta metro linija Londone, kuria kasdien naudojasi daugiau nei pusė milijono keleivių.
 
Kaip pranešė standard.co.uk, darbuotojų sąjungos jau kuris laikas nesutaria su linijos vadovybe dėl prieš darbuotojus naudojamų „patyčių, priekabiavimo ir bauginimo”.
Darbuotojų unijos vadovus apkaltino „priešišku ir agresyviu požiūriu”, dėl kurio taikios derybos žlugo bei buvo imtasi griežtų priemonių, kad vadovai atsižvelgtų į darbuotojų reikalavimus.
 
 
  

Žymos: Londono metro, Metro streikas, Piccadilly metro linija

Komentarai

Naujausi straipsniai