Sigita Limontaitė   |   standard.co.uk   |   2012-07-04

Per Olimpiadą Londonui gresia geležinkelių ir autobusų vairuotojų streikai

  
Per Olimpiadą Londonui gresia geležinkelių ir autobusų vairuotojų streikai Jei transporto darbuotojams nebus sumokėtos premijos, vairuotojai grasina nedirbti per Olimpiadą

Pagrindinė geležinkelių kompanija, kurios traukiniais kasdien naudojasi Britanijos gyventojai, nekreipė dėmesio į transporto darbuotojų profsąjungos grasinimą streiku ir atsisako mokėti darbuotojams premijas už darbą Olimpinių žaidynių metu, pranešė Standard.co.uk.

Kompanijos "South West Trains", kurios traukiniai važinėja po Londoną bei už jo ribų, atstovas teigė: „Daugiau jokių pinigų nebemokėsime, net jeigu profsąjunga balsuos už streikavimą ar imsis kitų veiksmų“. Po šių žodžių profsąjunga pranešė apie balsavimą dėl keturių streikų: trijų dėl premijų Olimpiados metu ir vieno dėl atleisto klaidą padariusio darbuotojo.
Balsavimo rezultatais nuspręsta, kad streikai prasidės liepos 27 dieną, per Olimpiados atidarymą. Kompanijos „Virgin Trains“ vadovai gavo pranešimą, kad nesusitarus dėl papildomo užmokesčio per Olimpiadą, dieną prieš jos atidarymą darbuotojai pradės streiką ir negrįš į darbą, kol nebus prieitas kompromisas, tenkinantis abi puses.
 
Autobusų vairuotojai taip pat pranešė apie parą truksiančius streikus. Pirmasis prasidės liepos 5 dieną, antrasis, liepos 24, prieš žaidynių atidarymą. Profsąjunga reikalauja daugiau nei 20tūks. autobusų vairuotojų sumokėti po ₤500 premiją, nuo kurios nebūtų nuskaičiuoti mokesčiai. „South West Trains“ atstovų teigimu, dar vasarį darbuotojams algos buvo padidintos 4.75%, kurie buvo skirti sumokėti už papildomą darbą Olimpiados metu.
 
 
  

Žymos: Sigita Limontaitė, Transportas, Streikas

Komentarai

Naujausi straipsniai