tiesa.com   |   theguardian.com   |   2016-12-17

Per Kalėdas streikuos oro uostų darbuotojai

  
Per Kalėdas streikuos oro uostų darbuotojai
© wikipedia.com
Susiruošę keliauti žmonės rizikuoja neišvykti iš šalies.
Labiausiai sutriks Birmingham, Southampton ir Newcastle oro uostų darbas.

Žmonėms, kurie šventiniu laikotarpiu yra suplanavę keliauti, gali tekti pakeisti savo planus arba pasiruošti netikėtumams.

 1,5 tūkst. oro uostų darbuotojų iš 18 skirtingų oro uosto, esančių visoje JK, ruošiasi streikuoti per Kalėdų savaitgalį.
Profesinei sąjungai „Union” priklausantys žmonės, kurių darbdavys yra „Swissport” ir kurie dirba Stansted, Luton, Gatwick, Leeds-Bradford, Manchester, Cardiff, Belfast, Glasgow ir Edinburg oro uostuose, ketina nedirbti gruodžio mėn. 23 ir 24 dienomis. Streikuos darbutojai, atsakingi už bagažą, registracijoje dirbantys žmonės ir kiti. Prie jau minėtų oro uosto darbuotojų prisijungti ketina ir Heathrow oro uosto krovinių (cargo) skyriaus darbuotojai.
 
 Manoma, kad labiausiai sutriks Birmingham, Southampton ir Newcastle oro uostų darbas, mat šių oro uostų registracijos ir bagažo skyriuose dirbančių žmonių darbdavys yra „Swisport”.
 
Streikuoti per Kalėdas ketina ir „British Airlines” dabuotojai. Įgūlos nariai planuoja nedirbti gruodžio 25 ir 26 dienomis. Toks jų sprendimas reiškia, jog net 40 tūkstančių žmonių gali neišskristi suplanuotų atostogų.
 
  

Žymos: Kelionės, Streikas, Oro uostai

Komentarai

Naujausi straipsniai