Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2016-05-17

Pasiteisinimas: metro vėluoja „dėl šviečiančios saulės”

  
Pasiteisinimas: metro vėluoja „dėl šviečiančios saulės” Šviečianti ryški rytinė saulė atsispindi vairuotojų veidrodėliuose.

Londono metro vadovybė nepaliauja stebinti savo pasiteisinimais dėl nuolatos vėluojančių metro traukinių: traukiniai dažnai nustoja važiuoti dėl lietaus, vėjo ar sniego. Pasirodo, atėjus pavasariui traukiniai dažniau pradėjo vėluoti ir dėl „per didelio saulės kiekio”.

Kaip pranešė Standard.co.uk, vėluojančio traukinio rytinės piko valandos metu belaukiantys keleiviai negalėjo patikėti savo ausimis, kai per garsiakalbius buvo pranešta, jog traukiniai vėluoja dėl „per ryškiai šviečiančios saulės”.
Pasirodo, šviečianti ryški rytinė saulė atsispindi vairuotojų veidrodėliuose, o šie, nematydami ar keleiviai saugiai pateko į traukinį, negali laiku išvykti iš stoties.
 
Pasak Londono metro vadovybės, ši problema sprendžiama stotyse padidinus darbuotojų skaičių, kurie vairuotojui praneša, kada saugu uždaryti traukinio duris.
 
„Ryte skubėjau į darbą. Įkilus į metro, traukinys tiesiog nepajudėjo iš stoties. Vairuotojas per mikrofoną pranešė, kad negali palikti stoties dėl per didelio saulės kiekio sukelto prasto matomumo. Jis laukė antro darbuotojo, kurisgalėtų jam duoti leidimą uždaryti duris. Nors vairuotojas tikrai apgailestavo, man visa situacija pasirodė šiek tiek idiotiška”, - pasakojo keleivis Danas Haythornas.
 
  

Žymos: Londono metro, Traukiniai

Komentarai

Naujausi straipsniai