2015-06-25

Oficialu: po traukiniu žuvo motina su paaugle dukra

  
Oficialu: po traukiniu žuvo motina su paaugle dukra

Du asmenys, žuvę po į Ealing Broadway stotį įvažiuojančiu traukiniu vakarų Londone buvo motina su dukra. Britų transporto policija (angl. British Transport Police) oficialiame pranešime spaudai pranešė, kad kraupios nelaimės aukos buvo 36-erių ir 16-kos metų.

Kaip praneša naujienų portalas standard.co.uk, incidentą tiriantys pareigūnai nelaimės nebelaiko įtartina. Britų transporto policija patvirtino, kad motina su dukra antradienio vakare šiek tiek po 18:00 val. stebint bejėgiams keleiviams nuo platformos nukrito po važiuojančiu greituoju „First Great Western” geležinkelių kompanijos traukiniu.
 
Inspektorius Chrisas Hortonas teigė, kad šiuo metu aukų šeima bando susitaikyti su kraupia tragedija.
 
„Galime patvirtinti kad nelaimės aukos buvo 36-erių motina su 16-kos metų dukra. Aukų šeima stengiasi susitaikyti su tuo kas nutiko. Šeima norėtų gedėti tyliai bei paprašyti visuomenės privatumo. Gerbiant šį prašymą, aukų tapatybės kolkas nebus atskleistos”, - sakė C. Hortonas.
 
Pareigūnas taip pat patvirtino, kad su žuvusios motinos bei dukros šeima dirba specialūs policijos pareigūnai, kurie teikia paramą šiuo sudėtingu laikotarpiu.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai