Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2015-06-02

Nuo keleivių slepiami pigesni traukinių bilietai

  
Nuo keleivių slepiami pigesni traukinių bilietai Pardavėjams liepia nesiūlyti pigesnių bilietų.
Perkant iš „Virgin East Cost“ automato bilietas iš Leedso į Birmingemą kainuoja £149.30, o iš šalia esančio „Norhern Rail“ automato bilietas tuo pačiu maršrutu gali kainuoti apie £280,40.

Tyrimas atskleidė, kad traukinių kompanijos „First Great Western“ darbuotojams buvo liepta nesiūlyti klientams pigesnių bilietų, - pranešė naujienų portalas dailymail.co.uk.

Viskas paaiškėjo po to, kuomet žurnalistinį tyrimą atlikdama televizijos reporterė iš „Channel 4” kanalo įsidarbino šioje kompanijoje. Būnant apmokymuose ji įrašė, kaip instruktorius liepė nepardavinėti pigesnių bilietų klientams, nes poto jie to tikėsis kiekvieną dieną. Paklaustas kodėl jie neturėtų pasakyti klientams apie leidžiančius sutaupyti pasiūlymus jis atsakė, kad tokios yra įmonės vidaus taisyklės.
Komentuodami šią situaciją „First Great Western“ atstovai sakė, kad jie nusivylę tokiu instruktoriaus požiūriu, tačiau teigė, kad video vėliau jis paaiškino ką turėjo galvoje taip sakydamas. Kompanija sakė, kad ateityje jie užtikrins, kad instruktoriai neskleistų klaidingos informacijos.
 
Atliekant tyrimą taip pat paaiškėjo, kad „First Great Western“ darbuotojai, manipuliuoja traukinių grafiku. Norint, kad neatrodytų, jog traukinys labai vėluoja, specialiai pridedamos papildomos minutės. Tai atskleidė traukinių maršrutų planavimo vadybininkas, pavadindamas tai „manipuliacija skaičiais“. Paklaustas, ar tai dėl to, kad sumažėtų kompensacijų išmokų klientams, jis tai patvirtino.
 
„Channel 4” atliktas tyrimas taip pat atskleidė, kad naudojantis skirtingų kompanijų automatinėmis bilietų mašinomis, bilietų kainos tuo pačiu maršrutu gali labai skirtis. Perkant iš „Virgin East Cost“ automato bilietas iš Leedso į Birmingemą kainuoja £149.30, o iš šalia esančio „Norhern Rail“ automato bilietas tuo pačiu maršrutu gali kainuoti apie £280,40 - daugiau nei £100 brangiau.
 
 
 
  

Žymos: Viešasis transportas, Traukiniai

Komentarai

Naujausi straipsniai