Tiesa.com   |   2017-07-04

Neramumai Londone: evakuotas oro uosto terminalas ir stotis

  
Neramumai Londone: evakuotas oro uosto terminalas ir stotis
© Twitter
Į Heathrow oro uostą atskubėjo ginkluoti pareigūnai, policija ir gaisrinė.
Vienas iš oro uoste buvusių keleivių socialiniame tinkle paskelbė, kad oro uoste kilo chaosas ir jo manymu, nelaimės atveju, šis terminalas negalėtų būti saugiai ir greitai evakuojamas.

Antradienio popietę buvo evakuotas didžiausio Londono oro uosto, Heathrow, trečiasis terminalas. Saugos priemonių imtąsi įsijungus dūmų jutikliams. Netrukus po to dėl tos pačios priežasties evakuota Euston metro stotis.

Keleiviams liepta išeiti iš terminalo, į oro uostą atskubėjo gaisrinės bei policijos automobiliai. Oro uosto atstovai patvirtino incidentą ir pranešė, kad skubiai imsis tyrimo.
Vienas iš keleivių socialiniame tinkle parašė, jog po evakuacijos į terminalą įeiti leista tik apsaugos darbuotojams, taip pat pasirodė ginkluoti pareigūnai. Išjungus signalizaciją keleiviams neleista iškart sugrįžti į pastatą. Nors paaiškėjo, kad gaisro nebūta, keletas skrydžių buvo atidėti.
 
Dalis keleivių buvo sustabdyti belipant į lėktuvą, mat vykdyta skubi jų patikra. Vienas iš oro uoste buvusių keleivių socialiniame tinkle paskelbė, kad oro uoste kilo chaosas ir jo manymu, nelaimės atveju, šis terminalas negalėtų būti saugiai ir greitai evakuojamas.
 
Eustono metro stotyje taip pat kilo panika, kai keleiviams liepta skubiai pasišalinti iš įvykio vietos. Tyrimo ėmėsi Londono transporto policija. Paaiškėjo, kad garso sirena įjungta ne dėl kilusio gaisro. Dėl stoties uždarymo sutriko Victoria ir Nothern linijų veikla.
 
  

Žymos: Heathrow, Londonas, Evakuacija

Komentarai

Naujausi straipsniai