Tiesa.com, standard.co.uk   |   2017-11-12

Nauji įspėjimai dėl iškritusių lapų. Vėluos traukiniai

  
Nauji įspėjimai dėl iškritusių lapų. Vėluos traukiniai
© Network Rail Twitter
Nukritę lapai itin pavojiingi.
Lapai ant bėgių sukelia tokias pačias pasekmes, kaip ir „juodasis ledas.

Už visą Londono traukinių ir metro sistemą atsakingi asmenys pranešė, kad keleiviai gali susidurti su dideliais transporto vėlavimais arba iš viso nedarbu dėl gausiai krentančių rudeninių lapų.

Nors daugelis gyventojų, o ypač miesto svečių, turistų, išgirdę priežastį, kad traukiniai nevažiuoja dėl krentančių lapų, juokiasi ir nesuprantame, kur čia problema, tačiau specialistai kasmet tam išleidžia milijonus svarų, kad keleiviai būtų saugūs.
Pasirodo, kad lapai ant bėgių sukelia tokias pačias pasekmes, kaip ir „juodasis ledas“, kuris dažniausiai būna pasislėpęs po sniegu ir sukelia daugiausiai eismo įvykio. Taip ir traukiniai, bėgiai pasidaro labai slidūs ir ratai dažnai nuvažiuoja nuo bėgių.
 
Spręsti šiai problemai yra naudojamos specialios visą parą važinėjančios mašinos valančios bėgius ir pilančios smulkų smėlį, kuris gerina sukibimą.
 
Meteorologai žada didelį vėją, o tai reiškia, kad lapų kelyje padaugės, Londono transporto skyrius įspėja keleivius, prieš išeinant iš namų, pasitikrinti maršrutą, nes kai kur stotys bus iš viso uždarytos, dėl lapų.
  

Žymos: Londonas, Pavojus, lapai, bėgiai

Komentarai

Naujausi straipsniai