Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2015-05-14

Naujas reikalavimas vairuotojams – nė lašo alkoholio

  
Naujas reikalavimas vairuotojams – nė lašo alkoholio Dauguma respondetų pasisakė už „nulio promilų vairuojant“ pataisą.
Jauniems vairuotojams, kurie ką tik išlaikė vairavimo egzaminą, šis limitas būtų dar mažinamas arba sugriežtinamas iki nulio.

Automobilių draudimo kompanijos „Direct Line“ surengtoje apklausoje, daugiau nei pusė respondentų pasisakė už tai, kad būtų sugriežtintas vairavimo išgėrus įstatymas neseniai išlaikiusiems teises, - pranešė naujienų portalas dailymail.co.uk.

Dabartinis limitas Anglijoje, Velse ir šiaurės Airijoje yra 80 mg alkoholio kraujyje. Škotija jau sumažino ši limitą iki 50 mg. Daugiau nei 50 proc. apklaustų suaugusiųjų pasisakė, kad jauniems vairuotojams, kurie ką tik išlaikė vairavimo egzaminą, šis limitas būtų dar mažinamas arba sugriežtinamas iki nulio, o 36 proc. apklaustųjų pasisakė už nulinę alkoholio ribą visiems vairuotojams.
„Direct Line“ direktorius Gusas Parkas sakė: „Anglijoje, Velse ir šiaurės Airijoje galioja viena didžiausių Europoje leistina alkoholio kraujyje norma. Tačiau smagu matyti, kad žmonės pradeda galvoti apie tai, jog ši riba gali būti mažinama, ypač patirties neturintiems vairuotojams. Visa Europa prieeina prie vieningo „nulio promilių kraujyje vairuojant” įstatymo, o Škotijai sumažinus šį limitą trečdaliu, lieka tik laiko klausimas, kuomet taip pasielgs likusi šalies dalis.“
 
 
  

Žymos: Alkoholis, Įstatymai Anglijoje, Vairuotojai

Komentarai

Naujausi straipsniai