Tiesa.com inf.   |   BBC   |   2014-07-28

Mokėti už kelionę Londone - prilietus banko kortele (papildyta)

  
Mokėti už kelionę Londone - prilietus banko kortele (papildyta) Mokėti kortelėmis bus galima nuo rugsėjo 16 d.

Nuo rudens sumokėti už kelionę Londono metro, DLR ir Overground traukiniais bus galima vos prilietus banko kortele. Ši naujovė leis atsisakyti išankstinio „Oyster“ kortelės papildymo.

Vis dėlto, miesto valdžia pranešė, kad banko kortelės tik papildys atsiskaitymo būdų sąrašą ir nė vienas iš dabar galiojančiųjų nebus panaikintas. Londono gyventojams ir svečiams patariama atsiskaitinėti atsargiai ir paliesti geltonąjį nuskaitymo įrenginį tik kartą.
Kaip rašė BBC, mokant banko kortele bus taikomas ne dienos, o savaitės limitas. Tai reiškia, kad per 7 dienas iš banko kortelės nebus nuskaityta daugiau nei kainuoja tokios pat trukmės bilietas.
 
Mokėti bus galima Jungtinėje Karalystėje išduotomis “American Express”, “MasterCard”, “Visa” kreditinėmis, debetinėmis ir išankstinio apmokėjimo kortelėmis. Ne JK išduotų kortelių savininkai gali pasitikslinti savo banke, ar jiems ši naujovė bus prieinama.
 
Kartu su šiuo mokėjimo būdu bus pristatytas ir mokėjimas mobiliuoju telefonu per specialias aplkacijas. Viena jų – “Cash on Tap“.
 
 
  

Žymos: Londono metro, Overground traukiniai

Komentarai

Naujausi straipsniai