Tiesa.com, standard.co.uk   |   2017-08-11

Metro stotyse kyla pavojus keleiviams

  
Metro stotyse kyla pavojus keleiviams
© niblett42 Youtube
Likimo valiai paliktose stotyse sunegalavę keleiviai pagalbos nesulaukia.
Daugiausiai darbuotojų neteko Metropoliteno linijos stotys.

Londono transportui gerokai apkarpius biudžetą ir darbuotojų etatus, kai kurios metro stotys liko visiškai tuščios.

Nors jau ne kartą darbuotojai protestavo prieš etatų mažinimą, kalbėjo apie nepatogumą ir pavojų keleiviams, tačiau valdžia jų neišgirdo. Praėjus kuriam laikui po pokyčių pradėjo reikštis pirmieji neigiami tokios reformos pavyzdžiai.
Daugiausiai darbuotojų neteko Metropoliteno linijos stotys.
 
Prieš kelias dienas, be personalo likusioje Ickenham‘o stotyje, kur nei dieną, nei naktį nerasi gyvos dvasios, sunegalavęs keleivis liko gyvas tik jį laiku pastebėjusio traukinio vairuotojo dėka.
 
Nualpęs ir nuo laiptų nugriuvęs vyras buvo rimtai susižeidęs, jis kraujavo ir nežinia kiek laiko taip pragulėjo, kol jį visiškai netyčia pastebėjo pro šalį važiavęs mašinistas. Tuoj pat vairuotojas iškvietė pagalbą, tačiau kol ši atvyko, taip pat praėjo nemažai laiko – visas pusvalandis.
 
Dar vienas incidentas buvo nutikęs Preston Parko sotyje, kur vyras vos nepalindo po traukinio ratais, nes pavojingai laviravo ant platformos, kuria greitai artėjo traukinys.
 
Jeigu stotyje būtų buvę darbuotojai, jie greičiausiai vyrą būtų pastebėję ir laiku sudrausminę, tačiau šį kartą, laimei, vyras atsitraukė pats ir tragedijos buvo išvengta.
 
Tokių ir panašių atvejų dar yra ne vienas, tad Londono transporto valdžia dabar jau mato padarinius sukeltus tokio drastiško etatų mažinimo.
Kaip ,,Standard“ sakė saugumo departamento atstovas, visgi žmonių saugumas yra valdžios prioritetas, tad į traukinių stotis planuojama grąžinti 325 papildomus etatus.
 
 
 
  

Žymos: Metro, keleiviai, stotis, metropoliteno linija

Komentarai

Naujausi straipsniai