Tiesa.com   |   2014-07-16

Maskva: dešimčių žmonių mirtį lėmė darbo brokas

  
Maskva: dešimčių žmonių mirtį lėmė darbo brokas Dėl netinkamai pritvirtinto geležinkelio iešmo Maskvos metro žuvo 23 žmonės, sužeista 150.

Maskvos metro per avariją žuvo 23 žmonės, dar 150 buvo sužeisti. Avarija įvyko šios savaitės viduryje, o jau po dienos buvo įvardinti kaltieji. Taip aiški ir avarijos priežastis – tai netinkamai pritvirtintas geležinkelio iešmas, kuris sulūžo.

 Tokią versiją pateikė traukinio mašinistas. Jo teigimu, iešmas buvo pritvirtintas ne pagal techninius reikalavimus.
„Panašu, kad iešmas nebuvo prijungtas prie centralizuotos sistemos, o pagal eismo tvarkaraštį mašinistas tuo metu važiavo 65-70 kilometrų per valandą greičiu“, - teigė pašnekovas, kurį citavo portalas lrytas.lt, ir pridūrė, jog avarijos metu pirmasis vagonas atsimušė į šalutinius bėgius, nulėkė nuo kelio ir rėžėsi į du tunelius skiriančią pertvarą.
 
Žiniasklaida pranešė, kad jau sulaikė du įtariamuosius – Maskvos metro bėgių priežiūros specialistas Valerijus Baškatovas ir jo padėjėjas JurisGordovas. Teigiama, kad tai jų kaltė, kad darbai buvo atlikti nekokybiškai ir netinkamai – iešmasprie bėgių pritvirtintas paprasčiausia 3 mm storio plienine viela.
 
  

Žymos: Metro, Maskva, Nelaimė,

Komentarai

Naujausi straipsniai