Tiesa.com, Bbc.com   |   2019-05-20

Mančesterio oro uoste dėl kuro tiekimo problemų atšaukta beveik 90 skrydžių

  
Mančesterio oro uoste dėl kuro tiekimo problemų atšaukta beveik 90 skrydžių
© Twitter.com, Sheree Hogg

Mančesterio oro uoste dėl „energijos problemų“, turėjusių įtakos kuro tiekimui, buvo atšaukti tuzinai skrydžių, praneša Bbc.com.

Skrydžiai į Tenerifę, Belfastą ir Milaną – tik keli iš 87 iš viso atšauktų skrydžių. Dar daugiau skrydžių Mančesterio oro uoste vėlavo ar buvo atidėti net kelioms valandoms.
Keleiviai socialiniuose tinkluose skelbė ant žemės stovinčiuose lėktuvuose laukiantys 2-3 valandas.
 
Mančesterio oro uosto atstovai problemas, prasidėjusias dar sekmadienio popietę, skelbia išsprendę 3.00 val. nakties. Pirmadienį visi skrydžiai turėtų vykti pagal planą, tačiau nedideli nesklandumai, vėlavimai ir atidėjimai vis dar tikėtini. Keleviai raginami pasitikrinti skrydžių informaciją.
 
Oro uosto atstovai sakė, kad inžinieriai „išsprendė visas su elektra susijusias problemas, kurios turėjo įtakos kuro tiekimui“.
 
Iš 87 sekmadienį atšauktų skrydžių 42 jų buvo atvykstantys, o 45 – išvykstantys.
 
37-erių Graeme’as Forsteris su žmona „Jet2“ oro linijomis apie 15.45 val. turėjo išvykti į Lanzarotę. Ant žemės stovinčiame lėktuve pralaukę daugiau nei tris valandas, jis ir kiti keleiviai buvo išlaipinti ir atvesdinti atgal į terminalą.
 
„Esu labai įsiutęs, nes „Jet2“ niekuo nepadėjo. Jie taip pat teigė, kad kompensacijos už atšauktą skrydį negausime, mat lėktuvas nepakilo ne dėl oro linijų, o dėl oro uosto kaltės“, – sakė jis.
 

  

Komentarai

Naujausi straipsniai