Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2019-04-12

Mama rado būdą, kaip sutaupyti pinigų vaikų traukinių bilietams

  
Mama rado būdą, kaip sutaupyti pinigų vaikų traukinių bilietams
© Pixabay.com

Kai bilietų pardavimo aparatas, kuriuo Sarah Burns įprastai naudojasi Stockporte esančioje Woodley stotyje, sugedo, bilietus ji turėjo įsigyti traukinyje. Su vaiku keliavusiai moteriai konduktorius pasakė, kad vaikui skirtą bilietą kelionei atgal ji gali įsigyti vos už 80 pensų – net 2,05 svaro sterlingo pigiau, nei pirktų jį bilietų aparate.

Sarah nusprendė plačiau pasidomėti šiuo pasiūlymu. Susisiekusi su traukinių atstovais, ji sužinojo, kad šie pigūs bilietai pardavinėjami tik bilietų kasose ir pačiuose traukiniuose.
„Įprastai bilietus perku iš aparatų, tačiau tąkart jis buvo sugedęs, tad turėjau juos įsigyti iš konduktoriaus traukinyje. Traukiniais keliauju dažnai, tačiau apie pigesnį kartu su tėvais ar suaugusiais keliaujantiems vaikams skirtą bilietą sužinojau tik dabar“, – Metro.co.uk sakė S. Burns.
 
Šie pigesni bilietai skirti ne didesnėms nei 4 vaikų, kurių amžius nuo 5 iki 15 metų, grupėms, jei jas lydi vyresni nei 16 metų amžiaus asmenys.
 
Juos galima įsigyti daugelyje maršrutų ne piko valandomis. Tiesa, jei suaugęs asmuo naudojasi „Rail Ranger“, „DaySaver“ bilietų planu ar traukiniais keliauja nemokamai, šis pasiūlymas jiems negalioja.
 
Jaunesni, nei 5 metų amžiaus vaikai visuomet keliauja nemokamai
  

Žymos: Viešasis transportas, Transportas, Bilietai, Traukiniai, traukinių bilietai, bilietai vaikams

Komentarai

Naujausi straipsniai