Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2016-11-07

Londono traukinių stotyje – panika

  
Londono traukinių stotyje – panika
© Wikipedia nuotr.
Incidentas įvyko Hackney centrinėje stotyje.
Žmonės per bėgius spruko į kitoje pusėje esančią keleivių laukimo plaformą.

Netikusį pokštą sekmadienį vakare Rytų Londone iškrėtė du jaunuoliai – jie į keleivių pilną traukinį įmetė uždegtą petardą, kuri sukėlė tikrą paniką.

Incidentas įvyko Hackney centrinėje stotyje apie 18.40 val. Čia sustojus traukiniui pro atidarytas duris į vagoną buvo įmesta uždegta petarda, kuriai dar nespėjus sprogti kilo didžiulė sumaištis, žmonės bėgo ne tik iš traukinio, bet ir iš stoties.
Kai kurie žmonės klykė iš siaubo, vaikai verkė, grūstyje nukentėjo maža mergaitė, kuri buvo tiesiog sutrypta. Sprogusi mažo galingumo petrada nė vieno nesužeidė. Iš vagono besiveržiantys dūmai sukėlė klaidingą įspūdį ir išgąsdino dar daugiau žmonių, kai kurie iš jų per bėgius spruko į kitoje pusėje esančią keleivių laukimo plaformą.
 
Liudininkų teigimu, traukinys tuo metu buvo sausakimšas – dauguma keleivių važiavo namo po apsipirkimo „Westfield“ prekybos centre.
 
Įvykį tiria policija.
 
Praėjusį savaitgalį vyko tradicinė britų šventė – vadinamoji laužų naktis, kurios metu įprasta sprogdinti petardas bei fejerverkus. Vien Londone per laisvadienius užfiksuoti šimtai incidentų, susijusių su šventiniais sprogmenimis, kai kur sukelti gaisrai.
 
 
  

Žymos: Traukinys, Hackney, laužų naktis, petarda

Komentarai

Naujausi straipsniai